Gaisa Salas

Ieteikt
 484

Informācija

Izstrādātājs: SIA "Next Level"

Seko mūsu lapai

"Next Level" spēles "Gaisa salas" jaunumu lapa.
Šī aplikācija atrodas izstrādes režīmā, un pieejama tikai tās izstrādātājiem, ne vairāk kā 30 lietotājiem. Mēs neesam apstiprinājuši šo aplikāciju un neiesakām to lietot, ja vien neuzticaties tās autoram.

Par aplikāciju

Spēle Gaisa salas ir piedzīvojums, kurš sākas pēc nokrišanas ar izpletni fantastiskā, svešā pasaulē uz lidojošas salas. Tev ātri vien būs jāapgūst, kā izdzīvot šajā jaunajā vidē, jāizpēta un jāsaprot, kur īsti esi nonācis, jāpalīdz nelaimē nokļuvušajiem un jāatrisina vairākas mistērijas.


txt_1074815_middle

Kas Tevi sagaida spēlē Gaisa salas?

Aizraujošas pasaules izpētīšana
Lidojošās salas slēpj daudzus noslēpumus, kurus atklājot ne tikai iepazīsi Gaisa salu pasauli, bet arī attīstīsi savu tēlu. Tevi gaida aizraujoši piedzīvojumi un negaidīti izaicinājumi, kurus pārvarēt palīdzēs uzticamais palīgs Vulpijs.

txt_1074750_middle

Tēla izveide
Tev būs iespēja izveidot pašam savu tēlu. Vari izvēlēties seju, firzūru un drēbes. Spēles laikā iegūsi vēl plašākas iespējas varoņa izskata pilnveidei.

txt_1074751_middle

Tēla prasmju attīstīšana
Spēles gaitā Tavs tēls mācās un attīstās. Veicot dažādas darbības, Tu vari attīstīt sava varoņa prasmes. Jo prasmīgāks ir Tavs varonis, jo efektīvāk viņš iegūst resursus un tērē enerģiju. Turklāt, attīstot prasmes, Tu iemācīsies būvēt jaunas ēkas, stādīt jaunus augus, un izgatavot jaunus resursus.

txt_1074787_middle

Plašas iespējas vides iekārtošanai
Gaisa salās esam īpaši padomājuši par mūsu radošajiem spēlētājiem. Šeit Tu varēsi izpaust savu ainavu arhitekta talantu vēl nebijušā mērā. Vides iekārošana arīdzan padarīs Tavu varoni laimīgāku un uzlabos prasmju pieredzes iegūšanas ātrumu.

txt_1074790_middle

Interesanta resursu mehānika
Gaisa salās savā starpā cieši savijasresursu apstrāde, ēku būvnieīcība, augu audzēšana un dzīvnieku kopšana. Turklāt spēles gaitā būs pieejamas arvien daudzveidīgākas resursu izmantošanas iespējas.

txt_1074791_middle

Sadarbība ar draugiem
Gaisa salās Tev ir iespēja sadarboties ar draugiem vēl nebijušā veidā. Karodziņu sistēma Tev ļauj draugiem pastāstīt, tieši kāda palīdzība Tev noderētu visvairāk. Šādā veidā cits citam var palīdzēt daudz efektīvāk.

txt_1074799_middle

Spēles palīdzību vari meklēt šeit: http://draugiem.playskydale.com/index.php/help/, taču, ja tā nespēj Tev sniegt visas atbildes, droši raksti mūsu lietotāju atbalsta speciālistiem (poga "ziņot par kļūdu" tieši zem spēles) vai pieteikt to spēles domubiedru grupā: https://www.draugiem.lv/group/16121155/s…

Vēlam visiem bagātīgus piedzīvojumus!


Ar Viestura izveidoto spēles skaņu celiņu vari iepazīties šeit: https://soundcloud.com/parknarrative/set…

Atjauninājumi

Lielā zaļā ķeza

16. nov 2016 13:01
Klāt novembra satura papildinājums, un šoreiz jūs sagaida ceļojums uz gaisa salu, kura, diezgan burtiski, nonākusi ķezā. Palīdzi saleniekam Austrim atgūt savu māju, mazdārziņu un sakārtot dzimto salu! Darbība…

Jauni piedzīvojum…

5. okt 2016 18:09
Hei, par spīti strauji atskrējušajam rudens saltumam, klāt ir pirmais lielais Gaisa salu satura atjauninājums! Esam pacentušies, un tajā ir daudz lietu, ko izpētīt. Bet par visu pēc kārtas. Dodies iepazīt…

Uzaicini draugu