Shards of the Dreams

Ieteikt
 62

Informācija

Izstrādātājs: SIA "AMBER GAMES"
Cienījamie spēlētāji! Tehnisku problēmu dēļ aplikācija tiek slēgta - spēle nebūs pieejama no 10. janvāra.

Par aplikāciju

"Sapņu lauskas" ir pārsteidzošas grafikas pirmā Baltijā izstrādātā tiešsaistes vairāku spēlētāju fantāzijas spēle reālā laikā, kura izveidota izmantojot jaunākās flash tehnoloģijas.

Pasaule piedzīvojusi briesmīgu katastrofu. Rezultātā tā tika sašķelta daudzās lauskās, kuras apvienot  ir jauno varoņu spēkos. Tagad drūmā pasaule, kurā par varu sīvi cīnās divas naidīgas frakcijas -  Pelēkie Tīreļi un Lielā Impērija, ir pilna ar monstriem, maģisko spēku īpašniekiem un izskatās, ka pienācis laiks atkal izglābt pasauli.

Spēlei ir progresīva dažādas sarežģītības uzdevumu sistēma. Šo uzdevumu skaits šķiet nebeidzams, jo pastāvīgi tiek papildināts visos līmeņos, kā arī bieži papildus tiek rīkoti īpaši pasākumi, konkursi un citi notikumi, lai padarītu spēli vēl saistošāku un atraktīvāku visiem tās lietotājiem. „Sapņu lauskas” ir īsts piedzīvojums gan vientuļam spēlētājam, gan komandai, īpaši ņemot vērā to, ka daudzas interesantas lokācijas un uzdevumi ir pieejami tiem, kuri pievienojas kādai no frakcijām vai klaniem.

Kļūsti par varoni, iznīcini briesmoņus, iegūsti atlikušo cilvēku un dažādo grupējumu cieņu, kļūsti par varenāko, viltīgāko un slavenāko! Noej garu ceļu, lai iegūtu vienīgo iespēju izglābt vai iznīcināt pasauli!

Uzaicini draugu