Habia World

 

Ieteikt
 123

Informācija

Izstrādātājs: "Spot Media" Ltd.

 

Šī aplikācija ir slēgta!

Par aplikāciju

Par Habia World:
Habia World ir virtuāla pasaule, kurā katram lietotājam ir iespēja izveidot savu unikālo tēlu. Mirdzi kā zvaigzne – ietērpies Habias modes nama jaunāko kolekciju apģērbos un papildini tos ar stilīgiem aksesuāriem. Iegūsti jaunus draugus un izklaidējies, piedaloties Habia World konkursos un pasākumos! Un tas viss ir tikai neliela daļa no lielā piedāvājumu klāsta, ko sniedz Habia World.

Ir daudz iespēju, kā nopelnīt kredītus Habia World, tos nepērkot par īstu naudu. Viena no tām - pievienojot savai istabai ieejas biļeti un aicinot ciemos draugus! Ieejot Tavā istabā, katrs lietotājs, kurš nav Superstar, samaksās ieejas maksu, kas uzreiz pārvērtīsies par kredītiem Tavā virtuālajā maciņā! Piedalies Habia World rīkotajos konkursos un uzvaras gadījumā iegūsti vērtīgas kredītu balvas.Vari arī nedarīt neko - kredīti paši atnāks pie Tevis par katru pavadīto stundu Habiā.

Ko darīt, ja Habia World čats nestrādā?
Vispirms pārbaudi, vai Tavā datorā ir ieinstalēts Adobe Shockwave Player. Šī programma obligāti ir nepieciešama, lai čats spētu strādāt. Ja tās nav, pavisam vienkārši un bez maksas vari ieinstalēt šeit: http://apps.utgersoft.com/utils/shockwav…
Ja atbilde ir nē, tad:
Tev vajag Adobe Shockwave, ko var iegūt šeit: http://get.adobe.com/shockwave
Kad atvērsi to saiti spied uz oranžās pogas, kur rakstīts "Agree and install now".

Ja Tev ir radušies jautājumi, raksti mums uz e-pastu info@habiaworld.lv un mūsu komanda ar prieku uz tiem atbildēs!