1100AD

 

Ieteikt
 122

Informācija

Izstrādātājs: SIA "AMBER GAMES"
Lietotāji 24h: 24
Šobrīd lieto: 3

Seko mūsu lapai

Daudzlietotāju tiešsaistes viduslaiku stratēģijas spēle. Kontrolējiet savu zemi, izraisiet bailes ienaidniekos, jūtieties kā varens valdnieks! http://www.draugiem.lv/1100ad/

 

Par aplikāciju

1100AD

Тā ir daudzlietotāju tiešsaistes viduslaiku stratēģijas spēle. Kontrolējiet savu zemi, izraisiet bailes ienaidniekos, jūtieties kā varens valdnieks!

Spēlējiet jebkur. Spēlei nav nepieciešama instalēšana vai sistēmas resursi. Jums varat to spēlēt jebkur no jebkuras pārlūkprogrammas!

Celiet pilsētas. Veidojiet ideālu viduslaiku koloniju uz brīvas zemes, atbilstoši savām vēlmēm. Bet neaizmirstiet nocietinājumus!

Iekarojiet un Aizsargājiet. Pilnīga taktiska kontrole pār Jūsu karaspēku kaujā pilsētā. Rīkojieties agresīvi vai apvienojieties ar citiem spēlētājiem labākai aizsardzībai!

Attīstiet varoņus. Jūs varat nolīgt varoņus un vadoņus, likt viņiem vadīt Jūsu armijas un attīstīt viņu prasmes. Spēcīgs varonis ir puse no Jūsu armijas!

Tirgojieties vai Laupiet. Mainiet resursus ar citiem spēlētājiem, lai paātrinātu Jūsu karaļvalsts attīstību, vai vienkārši ar savu kareivju palīdzību aplaupiet ienaidniekus!

Taupiet Savu Laiku. Spēle neprasa daudz uzmanības, daudzas darbības (pat taktiska kauja) var tikt izspēlētas automātiski (izmantojot AI). Pievērsieties tikai tiem viduslaiku pasaules aspektiem, kuriem vēlaties pievērsties!

Oficiālā 1100AD grupa http://www.draugiem.lv/group/18354914Lielo kauju laiks!


1410. gada 15. jūlijā notika viena no lielākajam viduslaiku Eiropas kaujām - Grunvaldes kauja. Teitoņu ordeņa bruņinieki tikās cīņā ar apvienoto Poļu un Lietuviešu karapulku. Par godu šai lialajai kaujai no 10. līdz 15. jūlijam, pērkot zeltu, Jūs papildus saņemat 20% zelta dāvanā! Lai arī Jūs 1100AD plašumos varētu sarīkot vērienīgas cīņas.

Pērkot 5100, 11000 vai 22000 zelta, dāvanai tiek pievienoti vēl arī papildu dimanti – attiecīgi 40, 40 un 80 dimanti.

Akcijas norises laiks – no 10. jūlija pulksten 12.00 dienā (servera laiks) līdz 15. jūlijam 12.00 dienā (servera laiks).
Akcija neattiecas uz zelta pirkšanu, kas tiek veikta ar sms palīdzību.

Runā