1100AD


Ieteikt
 144

Informācija

Izstrādātājs: SIA "AMBER GAMES"
Lietotāji 24h: 2

Seko mūsu lapai

Daudzlietotāju tiešsaistes viduslaiku stratēģijas spēle. Kontrolējiet savu zemi, izraisiet bailes ienaidniekos, jūtieties kā varens valdnieks! http://www.draugiem.lv/1100ad/

Par aplikāciju

1100AD

Тā ir daudzlietotāju tiešsaistes viduslaiku stratēģijas spēle. Kontrolējiet savu zemi, izraisiet bailes ienaidniekos, jūtieties kā varens valdnieks!
Spēlējiet jebkur. Spēlei nav nepieciešama instalēšana vai sistēmas resursi. Jums varat to spēlēt jebkur no jebkuras pārlūkprogrammas!
Celiet pilsētas. Veidojiet ideālu viduslaiku koloniju uz brīvas zemes, atbilstoši savām vēlmēm. Bet neaizmirstiet nocietinājumus!
Iekarojiet un Aizsargājiet. Pilnīga taktiska kontrole pār Jūsu karaspēku kaujā pilsētā. Rīkojieties agresīvi vai apvienojieties ar citiem spēlētājiem labākai aizsardzībai!
Attīstiet varoņus. Jūs varat nolīgt varoņus un vadoņus, likt viņiem vadīt Jūsu armijas un attīstīt viņu prasmes. Spēcīgs varonis ir puse no Jūsu armijas!
Tirgojieties vai Laupiet. Mainiet resursus ar citiem spēlētājiem, lai paātrinātu Jūsu karaļvalsts attīstību, vai vienkārši ar savu kareivju palīdzību aplaupiet ienaidniekus!
Taupiet Savu Laiku. Spēle neprasa daudz uzmanības, daudzas darbības (pat taktiska kauja) var tikt izspēlētas automātiski (izmantojot AI). Pievērsieties tikai tiem viduslaiku pasaules aspektiem, kuriem vēlaties pievērsties!
Oficiālā 1100AD grupa http://www.draugiem.lv/group/18354914

Runā

    Uzaicini draugu