Biogrāfija

2005. gada rudens vēji rādījās gana stipri, lai kopā sapūstu trīs jaunas, radošas dvēseles ar nolūku vienoties kopējam sapnim - mūzikai. Tā nu pēc nelieliem, kopīgu rudens tumšo vakaru pārdomu brīžiem, mazā mēģinājumu zālītē, nelabi aurējošo vēju pavadījumā, Valmieras "underground" mūzikas šūpulī tika likts jauns HC (Hardcore) mazulis, par ko parūpējās grupas sākotnējā sastāva dalībnieki - Miks, Arnītis un Osis. Laikam ritot, mazulis, kā jau visi mazuļi, pamazām attīstījās gan muzikāli, gan arī garīgi, paralēli tam, uztverot ikdienas sabiedrībā notiekošos procesus, kas veicināja pirmo vokāli-instrumentālo kompozīciju rašanos, kā rezultātā mazulis pirmo reizi piecēlās kājās un spēra pirmos soļus pasaulē - uz "underground" skatuves dēļiem. Tika sniegti pirmie koncerti - par mazuļa pirmo soli varētu uzskatīt pagrīdes koncertu sērijas "epp*" pirmo koncertu, kurā mazulis pār lūpām veļ savu pirmo muzikālo uzrunu tautai, kas izpelnās publikas uzmanību. Nepagāja necik ilgs laiks, kad grupa sniedza savu pirmo koncertu arī iekš Mūzikas kluba Depo telpām, tāpat nedrīkst arī nepieminēt grupas uzstāšanos festivāla "Zvērā2007" ietvaros. šajā laika posmā grupas atstātās pēdas CD formātā ir Track1 - Track8 Diemžēl, vēji mēdz būt mainīgi un šis nebija tas stāsts ar pasakām tipiskām beigām - 2007. gada vasaras mijā ar rudeni grupu atstāj grupas basģitārists "Jēpis" (Arnis āboliņš). Mazulis, izsviests no šūpuļa, tika pakļauts rudens skarbajiem vējiem, kas to vien kāroja kā mazuļa iznīcību. * Par spīti visam, mazulis saņēmās un ar savām mazajām roķelēm sakāva nāvi, liekot tai saprast, ka vēl nav tas laiks - 2007. gada augusta beigās grupas sastāvam pievienojas jauns basģitārists (Jurģis Priedītis) un neilgi pēc tam otrs ģitārists (Rūdolfs Rūtenbergs). Saņēmis jaunus spēkus, mazulis atkārtoti dodas pasaulē izplatīt savas esības vēsti, šoreiz ar četru siržu dzinuli... Rodas jaunas kompozīcijas, pirmā no tām - "Nē paldies", kuru daļēji var uzskatīt par otrās dzīvības dziesmu, kas kopā ar vēl 4 kompozīcijām, 2008. gada janvāra pirmajās dienās tika ierakstītas pirmajā grupas jaunā sastāva ierakstā, kas tika darīts HODILA studijā. 2008. gada pavasarī, Kompozīcija "Nauda esot būtība" tiek iekļauta "Latvijas Punk/HC 5" izlasē. Un nu mazulim 2009. gada pirmajā pusē ir pievienojies tā saucamais dziedonis Andrejs Makarēvičš.
Tā nu mazulis četru, gados jaunu, puišu lolots un lutināts, turpina pamazām augt, reizi pa reizei skaļi iebrēcoties un atzīmējoties sabiedrībai par savu eksistenci. Nedrīkst nepieminēt arī to cilvēku atbalstu, kuri laika gaitā darījuši mazuli spēcīgāku, par to jāpasakās mazuļa krusttēviem Lomikam un Artūram, kas spēja un spēj atrast laiku, kuru veltīt mazulim, lai tas augtu un augtu.
Bet nu tas buutu paaraak neinteresanti ja tas viss te taa arii apstaatos. 2009. gada vasaraa grupu atstaaj Jurgis. Ne jau, taapeec, ka nevareeja naudu un sievietes sadaliit, bet taapeec, ka shameejam taada iipatniiba,kas neljauj piekjerties lietaam uz muuzhu, kaa saciit jaasaka, dziivee gribas pameegjinaat visu un peec iespeejas vairaak. Miera veeji.
Taa nu sagadaas, ka mazulja aukleeshanai pievienojas jauns drosminieks - Uldis Andersons, jaunaa grupas zemo frekvenchu dveesele.
Neko daudz jau te runaas neies izpluust, taapeec viss bez krenkjiem un tik uz priekshu perpendikulaa pret x asi.

Dalībnieki

rūdolfs

Mc Rūzdis / Gendolfs

Jānis

J Love / O.C.

Miks Riekstiņš

Master Nut's / Maikls

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam