Amberlat

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 20

Par mums

Amberlat ir laivu un karogmastu fabrika. Mūsu produkcija ir ražota Latvijā no moderniem, augstas kvalitātes stiklaplasta materiāliem.

Amber  - Jo uzsākot darbu ar stiklašķiedru, nejauši pavēršot to pret sauli, nevarēja neievērot šī materiāla līdzību ar dzintaru. 

Zilie ūdeņi, vējš, kas pūš no Baltijas jūras, viļņi ar sniegbaltām mugurām, kas izskalo krastā mirkļu tvērējus - saules akmeņus, tas viss ir mūsu uzņēmuma sirdī.

Lat  - Jo mēs caurcaurēm esam Latvijas uzņēmums un ar to lepojamies. Mūsu ražojumi top vienā no Latvijas vidienes gleznainajiem apvidiem - Madlienā.

Amberlat ir tehniski domājošs uzņēmums – sākot no laivu rasējumiem, izgatavošanas iekārtām, līdz pat galaproduktam. Mūsu vadmotīvs – kvalitāte, drošība un ērtums ekspluatācijā.

Mums ir daudzas nākotnes ieceres un plāni, tāpēc aicinām sekot mums sociālajos portālos, iegriezties mūsu mājaslapā un paklaiņot pa to, lai uzzinātu visu jaunāko.

Tāpat aicinām izteikt savu viedokli par mūsu produkciju - esam atvērti ieteikumiem, esam gatavi piedāvāt nestandarta risinājumus un ar prieku atbildēt uz jebkuriem jautājumiem. Paliksim pieskārienā!