Abavas ielejas attīstības centrs

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
6


Par šo profilu

Par cilvēkiem, notikumiem un vietām dabas parkā Abavas senleja.

Sekotāji370

 

Kontakti

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Pasākums "Ej droši dabā" - divas dienas Abavas senlejā

  • 14. jūn 10:39

Lai labāk iepazītu Abavas senlejas dabas parku, tā pļavas, kukaiņus un īpaši aizsargājamos augus, ikviens tiek aicināts uz vides iepazīšanas pasākumiem divu dienu garumā jūnija beigās.

27.jūnijā no pl.11.00 līdz 13.00 iesim iepazīt Imulas upes ielejas augu valstikopā ar vides ekspertu Ansi Opmani. P... Lasīt tālāk

Telpa vides izglītības pasākumiem

  • 13. mai 18:18

Kandavā, ēkā, kur ir autoosta un Kandavas tūrisma informācijas centrs - Abavas ielejas attīstības centrā realizēts projekts “Es dzīvoju dabas parkā”. Ir labiekārtotas telpas un pielāgotas nelieliem pasākumiem pateicoties Lauku atbalsta dienesta apstiprinātajam finansējumam un Kandavas novada domes l... Lasīt tālāk

Katru piektdienu- Kurzemes Radio

  • 13. mai 16:17

Tūrisma sezonas laikā katru piektdienu pl.9.30 klausies Kurzemes Radio: "Ej drosi dabā - ziņas no Abavas senielejas".

Tiešraidē kopā ar ziņu vadītāju Signi Krebsi būsim arī mēs - Iveta Piese, Laura Markusa- Mārtinsone un citi Abavas senielejas patrioti.


Projektu "Ej droši dabā" finansē Latvijas vide... Lasīt tālāk

Kandavas novada svētku laikā 30.maijā - pirmais pasākums atjaunotajā estrādē.

  • 8. mai 18:39

Sadarbojoties komponistam Jānim Lūsēnam, dzejniecei Maijai Laukmanei un režisorei Ziedītei Začestei, top jauns radošs kopdarbs – muzikāla mistērija „Piederība”.

Tas ir simbolisks stāsts par mūsu tautas nacionālās identitātes pamatakmens – latviešu valodas veidošanos dažādu laiku un kultūru ietekmē.

... Lasīt tālāk

Abavas senlejas Stirnu buks 2015

  • 8. mai 18:33

Taku skriešanas sacensībās "Abavas senlejas Stirnu buks'2015" iepazīs Abavas senlejas burvību

30.maijā Kandavas novada svētku ietvaros atpūtas kompleksā "Zviedru cepure" pulcēsies taku skriešanas mīļotāju simti no visas Latvijas un ne tikai, lai četrās dažāda garuma distancēs iepazītos un izbaudītu ... Lasīt tālāk

Stirnubuks.lv taku skrējiens Abavas senlejā 30.maijā

  • 6. mai 23:02

Taku skrējiena trase ir precizēta un informāciju var apskatīties mājas lapā http://www.stirnubuks.lv. Ikviens Abavas senlejas un aktīvās atpūtas entuziasts aicināts piedalīties vai just līdzi līdz šim nebijušam pasākumam Abavas senlejā 30.maijā.

Stirnubuka Taku skrējiena starts un finišs Zviedru cepurē. Tr... Lasīt tālāk