Biogrāfija

Kā jau visās grupās, sākums nebija viegls. Sastāvam mainoties, mainījās arī skatiens uz mūziku. Tika ieguldīts daudz darba, lai izveidotu īstu "ģimeni", ko var saukt par ''Blitze''. Uzsākot grupas gaitas pilnā
sastāvā, secinājām, ka vairs atpakaļceļa nav. Laiks ir tas, kurš
mums pats priekšā visu pateiks - kā un kam būt. Trūkst tikai
nedaudz darba, smieklu un strīdu līdz pabeigtam pirmajam
materiālam.
Esam izdevuši piecus radio singlus kā pirmais ir singls ''Bibliotekārs'', sadarbojoties ar Mārtiņu Freimani. Kā nākamie mūsu pašu un sadarbojoties visu laiku ar producentu Aldi Zaļūksni (Midi) radītie ''Segā ietinies'', ''Stāsts savādāks'', ''No Griestiem atspēries'' un ''Hop''

Esam jauna grupa un ar spilgtām personībām tās sastāvā. Katrs no mums visiem apkārtesošajiem ir izcils, tik atliek to pilnveidot, kā arī dot maksimāli citiem, lai būtu pašiem prieks no tā, ko darām. Tas lieliski virza uz priekšu un neļauj apstāties.
Tas viss ir tikai sākums - ar priekiem un pārdzīvojumiem, taču lielākā mērā pozitīvs - tāds, lai būtu, ko atcerēties un atkal ko mācīties.

Grupas dalībnieki:
Arvīds Berķis ( vokāls un grupas dzinējs)
Arnis Grīnbergs ( basģitāra un grupas tehniķis)
Kārlis Paukšte ( sitamie instrumenti un grupas riteņi)
Midis ( ģitāra un grupas producents)


Esam ļoti priecīgi un pateicīgi mūsu klausītājiem un atbalstītājiem, jo bez viņiem nekas nenotiktu. Atbalsts ir fantastisks un tas grupai “Blitze“ nozīmē ļoti daudz. Tiklīdz Tu redzi, ka Tavam darbam ir kādi augļi, kas liek ar lielāku sparu un entuziasmu cīnīties uz priekšu. Tas viss pateicoties jums, mīļie atbalstītāji! :)


.Viss notiek tā, kā tam jānotiek.


Arvīds Berķis
tel.: 20265517
e-mail: arvids@blitze.lv

Dalībnieki

Hairstyle

Leila, Bonija, Kika un Billijs

Sitamie instrumenti

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam