BIO2YOU

Oficiālā lapa
Ieteikt
 7

Jautājumi un atbildes

Saņēmām šādu jautājumu: labdien, man ir taukaina sejas ada un pumpas metas ka negudras. ka un ar ko lai kopj adu?
Atbild kosmetoloģe Guna Gulbe no salona Summer Touch (www.summertouch.lv, tel: 66015223):

Pumpu gadījumā būtu jālieto jods, tai skaitā jāapmeklē veselības kapsula ar alģēm, kā arī jāveic sejas procedūra ar alginātu masku. No kosmētiskajiem līdzekļiem ieteicams lietot BIO2YOU organisko sejas masku. Lūdzu apmeklējiet dermatologu, lai noskaidrotu pumpu cēloņus. Ieteicams lietot smiltsērkšķu sulu, jo tā attīra organismu un regulē vielmaiņu.
Saņēmām arī šādu jautājumu: Es jums vēlētos uzdot jautājumu - man ir 15 gadi un uz sejas esmu sākusi pamanīt uz virslūpas augam tumšākus matiņus - kāpēc tā ir ? vai tas ir normāli ? un kā ar tiem cīnīties ? pagaidām raustu ar pinceti, bet bail, ka drīz nespēšu cīnīties ar tiem. man šī problēma ir jau no šī gada rudens. palīdziet lūdzu
Atbild kosmetoloģe Guna Gulbe no salona Summer Touch (www.summertouch.lv, tel: 66015223):

Ja matiņi ir melni, tad vislabākais variants būtu veikt fotoepilāciju vai lāzerepilāciju. Tas jāveic rudenī vai ziemā, kad ir mazāk saules. Ja matiņi ir gaiši, tad ik pēc divām nedēļām jāveic virslūpas vaksācija, taču tas būs jādara visu mūžu.
Saņēmām šādu jautājumu: vai jūs varētu man pateikt, kā kopt kāju nagus ja tie dilst [šķeļas]?! Kāpēc tie dilst? Kādus līdzekļus jālieto?
Atbild kosmetoloģe Guna Gulbe no salona Summer Touch (www.summertouch.lv, tel: 66015223):

Nagu šķelšanās iemesls var būt traumēta vai bojāta naga sakne. Šādā gadījumā būs nepieciešama ārstnieciskā pedikīra meistara konsultācija. Jālieto uzturā vitamīni, tai skaitā smiltsērkšķu sula vai eļļa.
Saņēmām arī šādu jautājumu: Vēlētos uzzināt ko Jūs man (22gadi) ieteiktu lietot rētu izlīdzināšanai, kuras radušās no izsitumiem uz sejas?? Mana āda ir ĻOTI jūtīga un var negatīvi reaģēt uz neatbilstošu kosmētiku! Lietoju tikai dabiskas lietas - ēteriskās eļļinas. Gaidu Jūsu ieteikumus un cenas!
Atbild kosmetoloģe Guna Gulbe no salona Summer Touch (www.summertouch.lv, tel: 66015223):

Ēterisko eļļu kombinācijas var būt ļoti agresīvas un pašrocīgi tās nebūtu ieteicams lietots, jo tās var būt viens no ādas jūtības cēloņiem.

No BIO2YOU kosmētikas ieteicams lietot ādas attīrītāju (10.90ls) un toniku (9.90ls), kā arī pēc tam uzklāt mitrinošo krēmu, jo tā sastāvā ir pantenols, kas nomierinās ādu (13.91ls). Visi Bio2You produkti ir uz dabīgas bāzes, tādējādi aktīvo vielu koncentrācija nomierinās ādu un Jūsu sejas ādai palīdzēs no reaģējošas (jūtīgas) lēnām pāriet uz normālu.

Ja rētas ir dziļas (dermā), tad tās izlīdzināt iespējams tikai ar lāzera palīdzību. Ja tās ir virsējā ādas slānī, tad tās iespējams izlīdzināt, veicot profesionālas pīlinga procedūras.
kā labāk cīnīties ar taukainu sejas ādu? kādus līdzekļu labāk izmantot?
Atbild kosmetoloģe Guna Gulbe no salona Summer Touch (www.summertouch.lv, tel: 66015223):

Taukainai sejas ādai pats nepieciešamākais ir lietot produktus, kas nesatur spirtu, jo āda, ar to cīnoties, izdala vēl vairāk tauku. No Bio2You līnijas varam Jums ieteikt attīrītāju un losjonu, kā arī masku, kas satur baltos mālus un ir labs līdzeklis, kā cīnīties ar taukainu ādu.

Papildus būtu jālieto dienas krēms taukainai ādai, uz nakti lietojot mitrinošo Bio2You krēmu, kas palīdzēs ādai atkopties no agresīvas kopšanas, kas varētu būt viens no ādas taukainības cēloņiem. Labāks rezultāts tiks sasniegts, zem krēma lietojot Omega-3, kas ir ādas antidepresants, un palīdzēs tai atgūt dabisko mirdzumu.
Ka var pasutit produktus ar piegadi arzemes?
Produktus sūtām arī uz ārzemēm! Pasūtījums jāveic, rakstot uz e-pastu info@bio2you.lv, jo ir jāaprēķina precīzi piegādes izdevumi.
Kur iespējams nopirkt smiltsērkšku eļļas kapsulas?
BIO2YOU eļļas kapsulas var nopirkt Stockmann, Douglas, Kolonna, Summer Touch, kā arī http://www.bio2you.lv internetveikalā. Jau tagad to var nopirkt arī ĢIMENES aptiekās visā Latvijā.