5.dimensija

Ieteikt
 9

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Jautājumi un atbildes

  Nav atbildētu jautājumu.

  Kas ir attīstība Dievišķajā?

   Šeit būs neliels paskaidrojums tiem, kas par šo visu uzzin varbūt tikai tagad. Nu lūk, ir sanācis tā, ka mēs dzīvojam pārmaiņu laikā. Pakāpeniski planētas Zeme frekfences tiek paceltas, viens pacēlums nupat bija 21. decembrī, bet tam sekos vēl vairākas šādas reizes.

   Paraugieties apkārt ar vērīgumu, un manīsiet, kā sabiedrība pakāpeniski mainās, daudziem parādās nebijušas intereses. Bet citiem uzliesmo visādu problēmu virknes. Un tas viss tikai pieaug intensitātē.

   Šis ir laiks, kad no 3. dimensijas pasaules pakāpeniski notiek pāreja uz 5. dimensiju. Un tas ir fantastisks notikums. (Bet attiecībā uz pāreju un cik strauji tas notiks, ir pa tiešo atkarīgs no sabiedrības) Vai esat kādreiz vēlējušies uzzināt, vai eksistē citplanētieši, vai ir dzīve pēc nāves, vai arī to, kas Jūs paši īsti esat, un kādēl te gadījāties. Un kādēl ar vieniem cilvēkiem saprotaties, bet ar citiem savukārt nē?
   Un kādēl bērnībā Jūs aizrāva tieši tas, bet baidījāties no kaut kā cita, kam nav īsti loģiska paskaidrojuma? 

   Par laimi, tagad ir pienācis tas laiks, kad varat gūt atbildes uz visiem šiem jautājumiem. Tas ir laiks, kad ir iespēja iziet no tumsas un atgriesties Gaismā.

   Jā, Dievs eksistē, un arī enģeļi. Diemzēl, cilvēce pati bij vainīga, ka atļāva tumšajhiem tik dziļi šeit iesēties. Senajās ticībās un pasaules redzējumos bija Dievs. Bet tumšie daļēji piepalīdzēja, ka tapa lielās reliģijas, kur aiz dogmām un daudz kā cita, īstais Dieva tēls sabiedrībai tapa izkropļots. Kā arī zaudēta spēja sazināties ar Dievišķajiem spēkiem.

   Bet tie vienmēr ir bijuši līdzās. Un ar retiem izņēmumiem katram ir savi Sargeņģeļi. Tagad ir iespēja atgūt saziņu ar viņiem, ir iespēja atgūt saziņu ar savu Būtības Esenci, un piedzīvot visu to skaistumu un harmoniju, ko tas var dot.

   Tagad ir laiks, kad tiks saņemts tas, pēc kā tieksieties. Ja cilvēki izvēlēsies ignorēt, tad atbilstoši viņu līmeņiem tiks piemeklēts scenārijs viņiem. Tie , kas ir tumšie, agri vai vēlu dabūs savas mācībstundas. Bet tie, kas izvēlas Gaismu, var caur apzināšanos un darbu pie sevis beidzot saprast savas kļūdas, un kādēl viņu dzīvē ir tādi vai citādi notikumi.. un rast ceļu atpakaļ pie Dievišķā.
  VISIEM TIEM, KAS ŠEIT IR PIRMO REIZI SILTI IESAKU IEPAZĪTIES AR VISIEM RAKSTIEM, SĀKOT NO VECĀKAJIEM. būs interesanti palasīt:)

  Izlasīšanai pirmām kārtām

  Raksti, kas ir izvietoti šajā saitā ir domāti pārdomām un dziļākai pasaules un sevis izpratnei. Raksti un kas ir ievietoti šeit ir novienkāršoti, lai saita lasītājs spētu maksimāli izprast un saprast lasāmvielu.Tomēr ir no šī saita autoriem ir piebilde, ka izvietoto šeit informāciju nav iespējams pilnībā attēlot vārdos, jo Dievišķajā vārdi ir tikai viens no saziņas līdzekļiem. Līdz ar ko arī jālasa pasniegto informāciju ne tikai ar loģiku, prātu un saprātu. Jo loģika, prāts un saprāts nav spējīgi atbildēt uz visiem esošiem jautājumiem, kas būs radušies lasītājam no kāda teksta izlasīšanas. Paši pa sevi loģika, prāts un saprāts bez Dievišķās saiknes nav spējīgi atbildēt uz radušos jautājumiem, tāpēcarī prasa pasniegt kaut kādu informāciju, kas nav tiem saprotama kā definējumu, kā zinātnisku pierādījumu, ar atsaucēm un tt. Un, ja tā nav, tad tas nav pierādāms, ka tie ir tikai vārdi un tt, tā j.p. jo tie paši pa sevi nav spējīgi atbildēt: kāpēc mēs ierodamies šeit? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāpēc mana dzīve ir tieši tāda un ne savādāka? Kāpēc viss apkārt notiekošais ir tieši tāds un ne savādāks? Kāda ir atšķirība starp to un to enerģiju? Un tt. un lūdzu pasniedziet mums to visu kā smalku definējumu vai skaidrojumu. Tās ir tāpēc, ka loģika, prāts un saprāts ir atrauti no Dievišķās saiknes, no saziņas ar Radītāju, Māti-Zemi, Dvēseles, Gara un Sirds.

  Tāpēc šī saita lasītājiem būtu ieteicams uztvert šeit esošo informāciju ne tikai ar prātu, saprātu un loģiku, bet vadīties arī pēc sajūtām, pēc tā, ko saka Dvēsele un Gars, un ja ir saikne ar Augstākiem, tad arī ko saka Augstākie, Radītājs un Zeme. Ir jāsaprot, ka parastai cilvēka uztverei un domāšanai ir ļoti lielas robežas. Cilvēks pats pa sevi bez Augstāko palīdzības nav spējīgs pilnībā izprast viņā un apkārt notiekošo, kā arī Garīgi augt un attīstīties. Tāpēc šis saits arī tika izveidots ar mērķi tiem kas to vēlas izaugt no cilvēka par Cilvēku-Dievišķu Radījumu.

                                                                 tālāk- no Usladushkas (Phoenix tulkojums)


  Lūgums visiem, lūdzu nenodarbojieties ar jautājumu izskatīšanu vadoties tikai pēc sava prāta, apziņas, saprāta iegribām. Vai kļūsiet Jūs no tā gudrāki un apzinātāki-tas ir apšaubāmi. Un vai tajā ir Jūsu mērķis?Tam, lai saprastu vajadzīgo dziļumu un patiesumu pat mazam jautājumam, tam ir jābūt gatavam, bet tas nozīmē, ka vajag atmosties. Dievišķā patiesība var būt pavisam savādāka. Ir jāatceras, ka Jūsu dziļas un plašas pārdomas un vēl jo vairāk secinājumi, kas ir izdarīti balstoties tikai uz cilvēciskām zināšanām, tas tieši arī būs daudzu cilvēku aizvešana no Dievišķās patiesības. Dievišķo patiesību var saprast tikai tad, ja cilvēks ir atmodies. Un mūsu mērķis ir atmoda un Dievišķās patiesības izprašana. Ja Jūs vēlaties iegūt atbildes par Dievišķo pasauļu uzbūvi, ceļš ir tikai viens, ir jāattīrās Garīgi, atmosties Garīgi un tikai tad, kad būsiet gatavs, un, ja tas būs vajadzīgs, Jums iedos vajadzīgo jautājuma izprašanu. Pietam, nevajag ne uz ko uzklemmēties, viss atnāks savā laikā, Jūsu Komanda zinās kad un ko Jums iedot. Nedievišķas ziņkārības nedrīkst būt nekad.

  Par šo profilu

  Šī lapa tika izveidota ar nolūku šeit ievietot informāciju saistībā ar Pārejas laiku, kurā tagad dzīvojam, par 5. dimensiju un Pilnveidošanos, esošo realitāti, un praktiski izmantojama informācija, lai tuvotos 5. dimensijas realitātei. Papildinājumam šeit tiks publicēti ari tulkojumi no citiem avoti