Ieteikt

Jaunākais/-ā klientu projektu vadītājs/-a

Draugiem Group uzņēmums Vendon paplašinās un aicina komandā JAUNĀKO KLIENTU PROJEKTU VADĪTĀJU darbam ar starptautiskiem klientiem. Ja esi gatavs/-a jauniem izaicinājumiem - piesakies!

Vendon ir globāls tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar kafijas un tirdzniecības automātu attālinātas vadības un uzraudzības risinājuma izstrādi. Vendon sadarbojas ar lielākajiem pārtikas un dzērienu zīmoliem visā pasaulē un tūkstošiem uzņēmumu vairāk nekā 75 valstīs. Būdami nozares līderi, esam izstrādājuši unikālu risinājumu (IoT iekārtu vBox + Vendon Cloud mākoņplatformu), kas palīdz klientiem reālajā laikā sekot līdzi saviem kafijas un tirdzniecības automātiem -  vai tie spēj pārdot produktus, un, ja nespēj - diagnosticēt, kas ir salūzis; kādas ir produktu pateriņa tendences un kad automātus ir nepieciešams uzpildīt ar jauniem produktiem; ka arī analīzēt izmaiņas pircēju uzvedībā. Mēneša laikā mēs apstrādājam vairākus desmitus miljonu pirkumu tirdzniecības un kafijas automātos.

Tavi pienākumi:

  • sniegt pārdošanas atbalstu klientiem un izplatītājiem visā pasaulē;
  • regulāra komunikācija (primāri telefoniska, sekundāri rakstiska) ar starptautiskiem klientiem, sniedzot nepieciešamo atbalstu veiksmīgai projektu īstenošanai;
  • vadīt un koordinēt klientu projektus, sekot līdzi to gaitai un būt atbildīgam/-ai par to veiksmīgu realizāciju;
  • klientu informēšana un/vai apmācību vadīšana par Vendon piedāvātajiem risinājumiem, risinājumu atjauninājumiem;
  • koordinēt projektos iesaistītos speciālistus.

Mūsu prasības:

  • izcilas latviešu un angļu valodas zināšanas (darba valoda 70% angļu valoda);
  • pieredze darbā ar klientiem vismaz 2 gadi;
  • pieredze projektu vadīšanā vismaz 2 gadi;
  • interese un/vai izpratne par tehnoloģiskiem un IT procesiem;
  • proaktīva domāšana, precizitāte un vērīgums;
  • spēja produktīvi un patstāvīgi strādāt, organizēt savu darbu un laiku;
  • spēja pieņemt pamatotus lēmumus un sasniegt rezultātus;
  • vēlme iedziļināties klientu vēlmēs un problēmās, spēja piedāvāt risinājumus;
  • prasme un vēlme strādāt komandā;
  • vēlme doties regulāros komandējuma braucienos ārpus Latvijas.

Lai darbā gribētos ierasties ar prieku, mēs piedāvājam:

  • iespēju realizēt savu potenciālu un apgūt jaunas, noderīgas zināšanas;
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas, kā arī brokastis tiem, kuru rīts ir bijis steidzīgs;
  • veselīgos našķus, kas uzlabos dienu (birojā vienmēr pieejami augļi - āboli, burkāni u.c.);
  • parūpēties par Tavas veselības aprūpi ar labu veselības apdrošināšanas polisi;
  • modernu un mūsdienīgi labiekārtotu biroju ar skatu uz Daugavu, Krasta ielā 44, Rīgā;
  • bezmaksas autostāvvietu pie biroja;
  • draudzīgu, profesionālu kolektīvu un mājīgu darba atmosfēru;
  • atvilkt elpu ikdienas steigā ar Playstation vai galda futbolu;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;
  • iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows);
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11:00);
  • sporta kluba karti neierobežotam apmeklējumu skaitam, lai vienmēr būtu labā formā;
  • ikmēneša atalgojumu sākot no EUR 1000,- bruto, atbilstoši Tavām zināšanām un  pieredzei;
  • iespēju pilnveidot zināšanas dažādās apmaksātās konferencēs un semināros.

Gaidīsim Tavu CV un  īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

SIA Vendon (40103422387)