Darbs

Ieteikt
 
Izšūšanas failu apstrādes speciālists/-e

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums, ar vairāk nekā 350 darbiniekiem (100 Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā Ziemeļkarolīnā atvērām savu otro ražotni, tādējādi arvien plašāk attīstoties globāli, un 2017. gadā atvērām ražotni arī Latvijā. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū. Šobrīd uzņēmums meklē izšūšanas failu apstrādes speciālistu/-i, kurš/-a būs lielisks papildinājums mūsu esošajai komandai.  

Tavi pienākumi:
- ar izšūšanu saistīto problēmu pārraudzība un risinājumu sniegšana klientiem un kolēģiem (neuztraucies, visas darbam nepieciešamās prasmes iemācīsim);
- klientu konsultēšana izšūšanas jautājumos;
- nodrošināt, ka klientu sagatavotie dizaina faili ir atbilstoši vadlīnijām;
- cieši sastrādāties ar citām komandām (klientu atbalsts, grafiku apstrāde, ražošana) un sniegt atbalstu izšūšanas jautājumos.

Mēs piedāvājam:
- darbu starptautiskā kompānijā;
- darba vietu Starta ielā 1, Rīgā; svētdienās darbs veicams attālināti no mājām;
- darba laiku no svētdienas līdz ceturtdienai, no plkst. 11:00 - 19:00;
- Draugiem Group privilēģijas (veselības apdrošināšanu, sporta zāles abonementu u.c. bonusus).

Tev jābūt:
- izcilām angļu valodas zināšanām;
- ļoti labām Adobe Photoshop / Illustrator zināšanām;
- ļoti labām komunikācijas prasmēm (saziņa ar klientiem ir pamatpienākums);
- lielai vēlmei mācīties un apgūt visas ar izšūšanu saistītās nianses (no dizaina līdz ražošanai);
- ar spēju būt pacietīgam un atbildīgam.

Priekšrocība kandidātiem, kuri pārzina grafiskā dizaina un/vai izšūšanas terminoloģiju, kā arī ir strādājuši ar izšūšanas failu sagatavošanu.

Piesakies vakancei, sūtot CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)


Citas vakances