Ieteikt

Finanšu komandas vadītājs/-a

Printful ir viens no pasaulē vadošajiem apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Šobrīd mūsu komandu veido vairāk nekā 550 darbinieki visā pasaulē - ASV, Latvijā un Meksikā. Vairāk par mums uzzini šajā video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Šobrīd esam uz viļņa, un meklējam jaunu komandas papildinājumu - finanšu komandas vadītāju, kas ir gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un darbam dinamiskā vidē.

Tavu talantu mēs liksim lietā - kā finanšu komandas vadītājs/-a Printful Tu ne tikai vadīsi un iedvesmosi mūsu finanšu komandu, bet arī īstenosi savas idejas - ieviesīsi un uzlabosi finanšu procesus un procedūras, gan iesaistīsies interesantos automatizācijas projektos.

Tavi pienākumi:

  • finanšu komandas vadīšana;
  • mēneša slēgšanas procesa nodrošināšana;
  • regulāro finanšu, analītisko atskaišu un prognožu nodrošināšana;
  • budžetēšanas procesa koordinēšana un uzraudzība;
  • finanšu procesu/procedūru ieviešana un uzraudzība;
  • finanšu atbalsta nodrošināšana uzņēmumā;
  • finanšu projektu vadība (t.sk. atskaišu automatizācijas projektu vadība un jauno nodokļu ieviešana);
  • attiecību uzturēšana un vadīšana ar auditoriem, finanšu konsultantiem un sadarbības partneriem.

Mūsu prasības:

  • teicamas rakstīšanas un runas prasmes angļu valodā;
  • augtākā izglītība finansēs, ekonomikā vai saistītā nozarē;
  • pieredze komandas vadīšanā;
  • labas Excel lietotāja prasmes, izpratne par IT procesiem un to ietekmi uz uzņēmumu;
  • augsta pašdisciplīna, izcilas laika plānošanas un analītiskās prasmes;
  • zināšanas par naudas plūsmas un datu analīzes modeļiem;
  • izpratne par grāmatvedības, finanšu vadības un treasury procesiem uzņēmumos;

Par priekšrocību tiks uzskatīta:

  • iepriekšēja pieredze un zināšanas starptautiskā kompānijā un/vai publiskā akciju sabiedrībā ar ASV (GAAP);
  • pieredze automatizācijas projektos sadarbībā ar IT komandu (programmētājiem).

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu sākot no 2000 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • bezmaksas autostāvvietu;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • labu veselības apdrošināšanas polisi;
  • sporta kluba karti neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • iespēju doties komandējumos.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, balstoties uz definētajiem pienākumiem un prasībām, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)