Ieteikt
 1

Biznesa analītiķis/-e

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.  Vairāk par mums uzzini šajā video, ar Printful jaunumiem vari iepazīties šeit. Printful komandu veido vairāk nekā 800 darbinieki visā pasaulē (300+ Latvijā, 400+ ASV, Meksikā un Barselonā). Nesen atvērām otro biroju Eiropā – Barselonā – un paplašinājām mūsu Eiropas ražotni, pārvācoties uz jaunām telpām Lidostas parkā

Mums vajadzīgs kolēģis/-e, kas palīdzēs mums pieņemt vēl precīzākus lēmumus – biznesa analītiķis/-e.

Tavi pienākumi:

  • iekšējo finanšu atskaišu nodrošināšana, analīze un rekomendāciju sniegšana;
  • struktūrvienību budžeta veidošana;
  • analītisko atskaišu un prognožu sagatavošana (regulāro un pēc pieprasījuma);
  • iekšējo un ārējo datu analīze;
  • finanšu rentabilitātes un citu finanšu rādītāju aprēķini un analīze;
  • piedalīšanās finanšu komandas veidotos projektos;
  • piedalīšanās automatizācijas projektos.

Mūsu prasības:

  • augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai līdzīgā nozarē;
  • ļoti labas Excel zināšanas (Vlookup, Pivot tables);
  • vēlamas PowerBI vai datubāzes pamatzināšanas;
  • vēlama pieredze iekšējā un ārējā audita veikšanā;
  • ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • ļoti augsta precizitāte, analītiskā domāšana un prasme strādāt ar lieliem datu apjomiem;
  • spēja strādāt dinamiskā vidē;
  • spēja būt produktīvam/-ai, organizēt savu ikdienas darbu un uzdevumus.

Iepriekšējā pieredze biznesa analītiķa amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu 1300-2300 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba abonementu neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)