Ieteikt

Grafiskais dizainers/-e

Draugiem Group projekts PērkamKopā.lv meklē asprātīgu, radošu un darboties gribošu komandas biedru grafisko dizaineri, kura/-s ikdienas darbs un izaicinājums būs Pērkam Kopā dienas piedāvājumu dizaina veidošana.

Tavi pienākumi

- atbilstošu attēlu meklēšana bankās (stokos);

- maketu veidošana web videi;

- preču, ēdienu, uzņēmumu telpu, apģērbu u.c. fotografēšana;

- foto pēcapstrāde.

Mūsu prasības

- prasmes strādāt ar programmu Adobe Photoshop un/vai Adobe Illustrator;

- izcilas komunikācijas spējas;

- izpratne par veiksmīgas kompozīcijas veidošanu;

- izcila gaumes un stila izjūta;

- spēja pielāgoties dinamiskam darba stilam;

- prasme individuāli saplānot un organizēt savu darbu un laiku.

Mēs piedāvājam*

- attālinātu darbu, līdz ar to ir iespēja darbu apvienot ar mācībām un/vai citu darbu;

- nepilnu slodzi (max ¾);

- atlīdzību par darbu, stundas likme (atlīdzības apjoms vienojoties).

* Šī vakance ir sadarbības piedāvājums autoram, nevis darba sludinājums; darba attiecības netiks dibinātas.

Par priekšrocību tiks uzskatīts, ja Tev ir sava fototehnika.

Lūdzu, sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību izvirzītajām prasībām, un kopā ar savu CV un portfolio sūti mums!

SIA Draugiem (Reģ.Nr.40003737497)