Ieteikt
 2

IT projektu vadītājs/-a

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem visā pasaulē.

Mēs esam strauji augošs uzņēmums, ar vairāk nekā 500 darbiniekiem (170+ Latvijā, 350+ ASV). Par mums raksta ne vien Delfi, Forbes, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Ja arī Tavi nākotnes mērķi ir augsti un lieli, pievienojies mūsu komandai kā IT projektu vadītājs/-a!

Tavi pienākumi:

  • Printful IT projektu realizācija no idejas līdz gala rezultātam;
  • projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, satura mārketinga speciālisti).

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu no 2000 līdz 4000 Eiro bruto mēnesī. Atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
  • veselības apdrošināšanu, sporta kluba neierobežota apmeklējuma abonementu u.c. Printful darbinieku privilēģijas;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV.

Mūsu prasības:

  • obligāta iepriekšēja darba pieredze kā programmētājam/-ai;
  • pieredze IT projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus;
  • izpratne par biznesa procesiem;
  • spēja orientēties uz klienta vēlmēm, piedāvāt risinājumu un spēja sasniegt rezultātu;
  • prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu, būt par līderi;
  • UX zināšanas un pieredze;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • enerģija un produktīva aktivitāte;
  • priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.).

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, balstoties uz definētajiem pienākumiem un prasībām, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)