Tautai pietiek!

Ieteikt
 239

Sava zeme Latvija?? Vai mums ir vieta sava zeme????????

:( Esmu nogurusi nevaru rast atbildes ja nezinu likumus musu pasvaldibas, Pirms vairakiem gadiem mana gimene parcelas dzivot uz Saldu ka mes visi neviens nevaram zinat sawu likteni it seviski svesa pilseta kopss atnacam uz Saldu nepartraukti jaire dzivokli no saimniekiem kas protams nav lets prieks, Esmu nonakusi strupcela nezinu kur man griezties pec padoma ka darit un vai ir izredzes dzivot vienreiz normalu dzivi nevisss staigat ka celiniekam , par cik seit esmu agri zaudejusi vecakus kuri dusss kapinos negribu mainit dzivesvietu uz kadu citu pilsetu ta jau esmu nogurusi no sis staigasanas kura nebeidzas risinajums nav:( Kad atnacam teica kad dzivokla rinda nevar uznemt jo janodzivo vismaz 5. gadi pilseta tad var uznemt rinda nu jau ir vairaki gadi rinda ka neuznem ta ne muzigas atrunas kad dzivoklu nav , cik ilgi var staigat iret ja nevari nomaksat kadu menesi ej atkal bet jautajums ir kur????????? Pati esmu invalide bija smaga operacija bet nesudzos par dzivi bet tikai gribu uzzinat kada gadijuma pasvaldibai ir jadod dzivoklis esmu vairakas reizes gajusi atbilde ir kad dzivoklu nav tagad situacija ir drausmiga man ir delins 13.g kurs ari redz visas sis sausmas kadas notiek musu valsti , kad cilveks ir nospiests uz celiem jo nav jau kur griezsties , jautat irejam dzivokliti vienistabas kur bija 50.ls saimniecei plus vel 80.ls komunalie maksajumi viena jauka diena saimniece pazinoja , kad mums ir jaiet lauka no dzivokla kur acis rada bija ari ligums , ka ari virs bija deklarets musu prombutnes laika dzivoklim tika nomainitas atslegas kur vel sodien stav musu mebeles pie kuram netiekam klat jautaju socialaja dienesta kad mums nav kur dzivot dzivokli nav tad jautajums kur lai paliek meza zem egles ar bernu? Dzivokli varot pieskirt tikai ja saimniece izliek ar tiesas spriedumu taka mums tads nav neredzu izeju , dzivokli jau ir kur iret pilni sludinajumi bet vispirms ir vajadziga pirma iemaksa par pirmo un pedejo menesi tas ir ja dzivoklim ires maksa ir piemeram 80.ls plus komunalie maksajumi tad ejot dzivokli uzreiz vajadzigi ir 160.ls ta ir loti liela nauda ja ir gimene, berns cik ilgi var ta staigat ka bezpajumtnieki nezinu ko darit kadu risinajumu rast varbut jus man variet dot padomu kur dzivot, ka rikoties un vai vispar dzivot ? Citas valsis par gimenem rupejas lai butu majas kur dzivot seit tikai staiga no vienas vietas uz otru asaras jau vairs nav ko raudat.:(