NTG

Oficiālā lapa
Ieteikt
 12

Veikals

Katalogs


Kontaktinformācija

IMAX B6MINI SKYRC PROFESIONĀLAS BALANCES LĀDĒTĀJS / IZLĀDĒTĀJS

€ 49.00
SKYRC B6 mini ir augstas darbspējas mikro procesoru uzlādes / izlādes stacija ar akumulatoru apsaimniekošanu, piemērotu visiem mūsdienās pieejamajiem litija akumulatoru veidiem - LiPo, LiFe un Li-Ion akumulatoriem.
Maksimālais strāvas stiprums: 6A
Maksimālā uzlādes jauda: 60W
SKYRC B6 mini ir augstas veiktspējas, mikro procesors kontrole uzlādes / izlādes stacija ar akumulatoru apsaimniekošanu piemērots lietošanai ar visām pašreizējām akumulatoru veidiem, ar iebūvētu izlīdzinot rezultātu sešu šūnu litiju Polymer (LiPo), litija-Ferrum (dzīvi) un litija -Ion (LiIon) baterijas; Maksimālā 6A maksa strāva un maksimālā 60W maksas jauda.
Šī nelielā ierīce ir mazāka, modernizēta pazīstamā iMax B6 versija. Apvienojumā ar ievērojami kompakto izmēru iMax B6 mini iekļautas jaunas funkcijas un iespējas. Interesanti, ka, samazinot ierīces izmēru, par 20 % ir palielināta tās jauda. Jūs varat ierīci pievienot datoram, lai kontrolētu sava PC jauniestatījumus. Vēl jūs šo mazo ietaisi varat izmantot litija akumulatoru iekšējās pretestības mērīšanai.
Īpašas pazīmes:
SKYRC B6 mini lādētājā ietilpst vienšūnas sprieguma līdzsvara sistēma. Attiecīgi, nav nepieciešams pieslēgt citu ierīci uzlādes balansēšanai.
Lādētājā iespējams saglabāt līdz pat 10 dažādiem uzlādes / izlādes profiliem jūsu ētībai. Jūs varat izmantot šos datus jebkurā laikā, bez speciāliem programmas režīmiem.
Jūs varat pārbaudīt akumulatora kopējo, augstāko un zemāko spriegumu, kā arī katras lādētāja šūnas spriegumu. Tāpat arī ar pretestību.
Lādētājam ir automatizēts pašreizējās uzlādes limits, kā arī limitēta kapacitāte.
Lādētājs ir karstumizturīgs.
Maksimāla drošība padara lādētāju drošāks par savu "lielo brāli" B6.
Lādētājs jums ļauj noteikt uzlādes / izlādes beigu spriegumu.

Iegādes un piegādes nosacījumi

Piegāde uz jebkuru Pastastaciju Latvijā tikai 2 Ls.
Preci izsūtam tikai 1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

Prece ir NTG noliktavā un ir nopērkama uzreiz.
Norādītā cena ir derīga tikai... Lasīt tālāk