NTG

Oficiālā lapa
Ieteikt
 12

Veikals

Katalogs


Kontaktinformācija

4X PANASONIC ENELOOP PRO AA 2550 MAH 1.2V

€ 13.20
Panasonic Eneloop Pro ir jaunais Sanyo Eneloop XX nosaukums, tie ir visjaunākās paaudzes Eneloop akumulatori.

Japānā ražoti jaunākās paaudzes Panasonic Eneloop Pro AA akumulatori ar paaugstinātu ietilpību, kas der visa veida elektroierīcēm – fotoaparātam un zibspuldzei, pelei un klaviatūrai, kabatas baterijai, TV pultij un bērnu rotaļlietām. Ar Eneloop Pro akumulatoru baterijām var uzņemt līdz pat 5x vairāk digitālo fotogrāfiju nekā ar parastajām baterijām.

Atšķirībā no parastajiem Ni-MH akumulatoriem Sanyo Eneloop izceļas ar ļoti zemu pašizlādi un saglabā līdz 75% enerģijas pat pēc 3 gadu glabāšanas. Parastie Ni-MH akumulatori zaudē daļu uzlādes jau pēc dažu dienu vai nedēļu glabāšanas. Turklāt jauni Panasonic Eneloop akumulatori ir jau uzlādēti un uzreiz lietojami. Tā ir gluži kā parastā baterija, kas uzlādējama atkal un atkal.

Panasonic Eneloop Pro akumulatori ir izlici piemēroti zibspuldzēm, fotoaparātiem un ierīcēm ar lielu enerģijas patēriņu, kā arī ierīcēm, kas enerģiju patērē ilgstošā laika periodā (pulkstenis, datora klaviatūra, pele, TV pults) un kur līdz šim tika izmantotas parastās baterijas. Uzlādēts Eneloop akumulators saglabā enerģiju līdz pat 5 gadiem (90% uzlāde pēc 6 mēnešiem, 85% pēc 12 mēnešiem, 75% pēc 3 gadiem, 70% pēc 5 gadiem). Panasonic Eneloop akumulatorus var lādēt ar parastajām Ni-MH uzlādes ierīcēm. Mūsu veikala piedāvājumā ir laba izvēle ar dažādām akumulatoru uzlādes ierīcēm no Panasonic/Sanyo, Tensai Japan, TecnoLine/La Crosse, UltraCell u. c.

Eneloop Pro ražošanas datums: 12.2014 vai jaunāks. Garantēta augstākā kvalitāte, zemākā cena un svaigas baterijas tieši no ražotāja. Strādājam bez starpniekiem!

*Pasūtot jebkuru skaitu Eneloop Pro bateriju, piegāde ar Pasta Staciju tikai 2 EUR ar PVN!

Prece atrodas veikalā un ir nopērkama uzreiz.
Norādītā cena ir derīga tikai pasūtījumam internetā.
Par vairumcenām lūdzu zvaniet uz 22139226, 66100006.

Iegādes un piegādes nosacījumi

Piegāde uz jebkuru Pastastaciju Latvijā tikai 2 Ls.
Preci izsūtam tikai 1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

Prece ir NTG noliktavā un ir nopērkama uzreiz.
Norādītā cena ir derīga tikai... Lasīt tālāk