Lidojumi ar gaisa balonu

 

Ieteikt
 19

Atpakaļ uz stāstu sarakstu

Atsauksmes par lidojumu

Draugiem lietotājs
Ievietots: 4. dec 2009 14:43

„Viena no jaukākajām lietām manas dzīves"mugursomā" ir gaisa balonu lidojumi. Tas skats, kad mūsu salīdzinošinelielajā Alūksnes novada Liepnas pagastā paceļas 7 gaisa baloni irvienkārši neatkārtojams. Un ja vēl ir iespēja pabūt kādā no tiem...tasmierīgums un majestātiskums ar kādu pārvietojas gaisa kuģi prasmīgupilotu uzraudzībā spēj atbrīvot tikai pozitīvām emocijām. Divasstundas, ko izdevās pavadīt gaisa balonā virs dzimtās Liepnas, devadzīvei jaunu spēku laikā, kad valstī ir tā sauktā "dižķibele". Ja īsigribētu raksturot lidojumu - tas ir daudz labāk kā būt uz zemes! Tā irdebešķīga mirkļa izbaudīšana!
PALDIES "Airkargo" - Indulim, Ilzei, Martai, ka atbraucāt pie mums!"

Rudīte Bistrova
2009. gada septembrī, Liepnā

***

"Gribu pateikt vēlreiz paldies Indulim un Ilzei par iespēju izbaudīt tik unikālu piedzīvojumu!
Brauciensbija burvīgs! Bija lielisks laiks un lieliska grozā esošā kompānija. Esbiju sagatavojusies uz ilgu uzkrāmēšanos un ilgu nokrāmēšanos, betnekas tāds nenotika. Tiklīdz atradām vietu, kur pacelties gaisā, tāviss notika ļoti operatīvi. Rezultātā - viegli pacēlāmies debesīs... unpavērās skaists skats virs Jelgavas. To mēs varējām baudīt veselustundu... viss likās tik interesants - dīķi, meži, koki - viss noaugšas izskatījās kā izklāts dažādu raksta audums. Meklējām pazīstamasvietas, kas pasākumu vērsa vel interesantāku. Pilots mūs pārsteidza arsavu meistarību vadīt balonu - vienu mirkli gatavojāmies nolaisties,bet, kad gandrīz jau pieskaramies zemei - knaši pacēlāmies debesīs, kasnedaudz patīkami pakutināja sajūtas. Un turpinājām lidojumu.
Lidojumsar gaisa balonu ir lieliska dāvana visiem, kas vēlas dzīvē piedzīvot koneaizmirstamu - dāviniet sev un saviem mīļajiem!
Paldies AIRKARGO gaisa komandai!"
Indra Škeive
2009. gada 25. aprīlī, Jelgavā

***

"Mēslēni ceļamies augšup virs Kalnsētas parka kokiem. Joprojām nespējunoticēt, ka tā laimīgā, kura atrodas gaisa balona grozā, esmu es. Pēcvairākām dziļām ieelpām un izelpām noslāpēju mulsinošo satraukumu unļaujos brīnišķīgam piedzīvojumam - pavasarīgam putna lidojumam!    Eslidoju....Es esmu Debesīs....Un kopš tā brīža es zinu, ko nozīmē"justies kā debesīs"! Mīļšpaldies Indulim un Ilzei par dāvāto iespēju lidot ar gaisa balonu.Novēlam arī turpmāk emocionālus ceļojumus un draudzīgu ceļavēju! Laiizdodas!”

Antra Aišpure ar ģimeni

2009. gada 13. aprīlī, Saldū


***
"Manšis lidojums bija ļoti patīkams Saldus pilsētas svētku noslēgumapasākums! Paldies, ka piedāvājāt šo iespēju. Man, kā Saldus pilsētasmēram šķiet ļoti svarīgi ik pa laikam paskatīties uz pilsētu no augšas.Tā patiešām var ieraudzīt daudz jaunu iespēju, kā veidot pilsētu vēlskaistāku un pamanīt kādas kopskata vērtības. Lidojums man deva daudzpozitīvas enerģijas. Novēlu ikvienam savā dzīvē izbaudīt lidojumu argaisa balonu. Tās būs neaizmirstamas un patīkamas izjūtas."

Didzis Konuševskis

2008. gada 26. jūlijā, Saldū


***
"Gaisabalons... Reizēm tas bija redzēts lidojam virs Rīgas, reizēm bijadzirdēts pieminam sarunās par to un šo, no dzīves priekiem pieejamā,lielu cilvēku „gailīšu mērīšanās” stilā. Bet kā tas ir patiesībā?Šaubos vai vēl pāris gadus iepriekš šo baudījumu, tieši baudījumu, jolidojums ar gaisa balonu nav prasta pārvietošanās no punkta A līdzpunktam B, uzskatītu par to, ko vēlētos savā dzīvē piedzīvot. Betdzīves rulete ir neprognozējama...

Bijasaulaina rudens diena, tāda, kurā miesa un gars tā vien tiecas izbaudīttos burvīgos laika apstākļus, kuri mūsu zemīti mēdz aplaimot ne tikbieži. Vēl pirms nedaudzām stundām sēdēju ofisā, bīdot un stumdotcipariņus tiem paredzētajās ailītēs, deldējot ofisa krēslu undarbojoties tajā vidē, kura ik dienu spēj pārsteigt ar ko jaunu. Betdiena izvērtās nedaudz savādāka par ierasto, jo ceļš veda uz pilsētu,kurā sev mājvietu radis „Ultra Magic Baloons” pārstāvis Baltijasvalstīs. Šoreiz neizteikšos par pilsētas daili, par kafejnīcu, kuraiekārtota atbilstoši gaisa balonu lidotāju savdabīgajam skatījumam uzpasaules norisēm, lai gan iespējam vajadzētu. Jo lidošana ar gaisabalonu nav hamburgers ar kokakolu, apetītes apmierināšanai. Svarīgagaisotne, cilvēki, kuri ir apkārt un ... nianses, kuras vārdu mētelīšosietērpt nav iespējams...

Pirmais lidojums, ne tikai man, bet arī jaunajam balonam...

...pilsētasstadions, kurā pirms mirkļa zēni dzenāja bumbu, pārvērtās par startavietu gaisa balonam. Nepilnas pusstundas laikā, sekojot pieredzējušainstruktora padomiem, priekšmeti, kuri gulēja automašīnas piekabē -atdzīvojās. Gaisa balons, kurš līdz tam atradās necilu izmēru somā,pacēlās virs stadiona, rimtajā vakara vējā trīsot kā tramīgs mežazvērs. Vēl mirklis un gaisa balona grozs atrāvās no zemes. Balonamceļoties tuvāk debesu zilgmei, šķiet, tur, uz zemes palika visas tāsraizes, problēmas, visa tā nasta, kuru ikviens no mums, tai skaitā arīes, ik dienu staipa uz saviem pleciem. Brīvība un klusums, kuru neretigan pārtrauca gāzes degļu radītā šņākoņa, ietina mani kā siltā unpūkainā segā. Līdz brīdim tam nespēju iedomāties, ka lidojums spējsniegt tādu baudu un brīvības sajūtu, lai arī nosacītu. Laikam ne velticilvēks jau no senseniem laikiem ir centies pacelties debesīs. Pārejotpirmajam eiforijas vilnim sāku vērot apkārtni... Aiz mums palikapilsētas namu jumti, sākās lauki, kuri ar savu ģeometrisko pareizībušķita tik pievilcīgi. Tā vien šķita, ka kāds bērns uz baltas lapasspēlējies ar krāsu zīmuļiem. Nolaižoties tuvāk zemei skatam garāmnepaslīdēja tas, kā cauri zeltainajam rudzu laukam skrēja stirna,steidzoties vien viņai zināmās gaitās, kā cilvēki tīrumā steidza novāktmātes zemes sarūpēto ražu... skati, kuri ikdienā paliek nepamanīti,emocijas, kuras informācijas un tehnoloģiju piesātinātajā pasaulēpaliek neizdzīvotas. Diemžēl, kā ikviena pasaka, kā ikviens ceļojums,arī lidojums beidzās. Bet tās emocijas, kuras tika gūtas, ir noglabātastajā atmiņu galerijā, kuru apmeklējot var smelties spēku un enerģijupilnvērtīgai dzīves baudīšanai.

Rezumējotvaru teikt tikai to, ka lidojums ar gaisa balonu ir iespēja, kaut uzmirkli atbrīvoties no važām, kuras cilvēkus ir piesaistījušas taimateriālisma pasaulei, kuru paši diemžēl arī veidojuši....

Lai labs ceļa vējš visiem tiem, kuri pārkāps tai robežai, kura šķir staigātājus no lidotājiem.

Paldies par doto iespēju gaisa balona komandai (...... ) pacelties augstāk par ikdienas pelēcīgumu.

Raitis Šmits

2007. gadā, Mariajampolē

***


Ieteikt