Rīgas Kultūras un atpūtas centrs IMANTA

 

Ieteikt
 1

PAR MUMS

Rīgas Kultūras un atpūtas centrs "Imanta" ir atklāts 1995. gadā. Tas atrodas Imantas dzīvojamo namu ieskautajā Anniņmuižas parka teritorijā. Kultūras centrs viegli sasniedzams ar 4.tramvaju un 41.autobusu (līdz Kleistu ielai), kā arī ar Rīgas - Jūrmalas vilcieniem (līdz Zolitūdes stacijai).

Kultūras centra darbības mērķis ir Rīgas un īpaši Imantas iedzīvotāju kultūras, sociālo, kultūrizglītojošo vajadzību nodrošināšana. 
Mūsu kultūras centrā darbojas dažādu žanru amatiermākslas kolektīvi, kuros darboties aicināti visu paaudžu cilvēki, kuri vēlas iemācīties dziedāt, dejot, spēlēt teātri vai apgūt kādu amatu prasmi. IMANTĀ mājo arī visdažādākās interešu kopas visu vecumu pārdaugaviešiem. 

Kultūras centrā regulāri notiek tradicionālo svētku sarīkojumi, koncerti, teātra izrādes. Katru rudeni un pavasari savu auditoriju pulcē ikgadējais starptautiskais festivāls BARDU RUDENS. Svētdienu pēcpusdienās IMANTA kļūst par kinoteātri, savukārt, trijās kultūras centra izstāžu zālēs katru mēnesi skatāmas jaunas mākslas izstādes.

Jums ir iespēja pie mums arī izīrēt telpas dažādiem pasākumiem.
Esam atvērti idejām un sadarbībai ar kultūrizglītības programmu studentiem, piedāvājot prakses iespējas.

Kultūras un atpūtas centrs IMANTA atvērts katru darba dienu no 9.00.
Tu esi laipni aicināts!
Rīgas Kultūras un atpūtas centrs IMANTA ir Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības struktūriestāde.

Vairāk par IMANTU vari uzzināt http://imantakultura.riga.lv/