Pasākumi

Pasākumu organizē

Biedrība Latvijas Samariešu apvienība

Latvijas Samariešu apvienība ir politiski un reliģiski neitrāla, neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras devīze ir Palīdzēt dzīvot!

Labdarības pasākums "Māra Mārai" / fotoizstādes atklāšana

Otrdien, 24. martā 2015
17:30
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!

Tuvojoties Māras dienai, meklējam Latvijas lieliskās Māras, lai izveidotu brīnišķīgu fotoizstādi, kā arī ikvienu gaidīsim 24.martā plkst.17:30 modes un izklaides centrā RĪGA PLAZA 1.stāvā uz fotoizstādes atklāšanu, dažādām aktivitātēm un tikšanos ar sabiedrībā zināmām Mārām. (flower)

Nāc, piedalies un izdari labu darbu - atbalsti krīzes centra „Māras centrs” bērnu rotaļa laukuma 2.kārtas tapšanu! (flower)


Septiņas sabiedrībā pazīstamas Māras veidos fotoattēlus, lai piedalītos labdarības izstādē „Māra Mārai", ko organizē Latvijas Samariešu apvienība. No 12. marta tiek izsludināts arī fotokonkurss ar šādu pašu nosaukumu, kurā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, iesūtot fotoattēlus. Labākās fotogrāfijas, līdzās sabiedrībā zināmo Māru uzņemtajiem fotoattēliem, tiks eksponētas fotoizstādē, kas tiks atklāta 24. martā plkst.17:30 modes un izklaides centrā „RĪGA PLAZA".


Māras dienu atzīmē 25. martā, laikā, kad ziema pārvēršas par pavasari, mostas daba un viss dzīvais. Tāpēc septiņas sabiedrībā pazīstamas Māras - dzejniece, dramaturģe Māra Zālīte, mūziķe Māra Upmane – Holšteine (Astro'n'out), Valmieras teātra aktrise Māra Mennika, LIKTA viceprezidente Māra Jākobsone, režisore Māra Ķimele, astroloģe Māra Ošuroka un vecmāte Māra Grieze - aktualizētu labu darbu veikšanu un prieka sniegšanu otram, atbalstot krīzes centru „Māras centrs", uzņems fotoattēlus. Dienu pirms Māras dienas – 24.martā – modes un izklaides centrā RĪGA PLAZA tiks svinīgi atklāta fotoizstāde. Uz atklāšanas pasākumu 24.martā pl.17:30, kurā būs muzikāli priekšnesumi, atraktīvi pasākumi un kurā piedalīsies dzejniece Māra Zālīte un astroloģe Māra Ošuroka, tiek aicināts ikviens interesents.


Izstādes ideja – caur vizuālo prizmu aktualizēt vērtības, par kurām runāts jau gadsimtu sen, parādīt Māras vārda spēku, uzrunāt sabiedrību un aicināt ikvienu izdarīt labu darbu – atbalstīt krīzes centra „Māras centrs" bērnu rotaļu laukuma tapšanas 2. kārtu – vietu, kur rodas bērnu smiekli un prieks.


Māra latviešu mitoloģijā tiek minēta kā materiālās pasaules dieve, sieviešu aizstāve, auglības devēja un arī zemes un pazemes valstības pārvaldniece. Māra ir spēks, varenums un reizē – maigums, mīlestība un paļāvība. Krīzes centrs bērniem un sievietēm pēc vardarbības „Māras centrs" ne velti nes Māras vārdu. Tā ir vieta, kur sievietēm atgūt spēkus, kļūt stiprākām, gudrākām, kur bērniem savukārt atgūt paļāvību pasaulei, kur ieraudzīt apkārtējo vidi jau citās krāsās, sajust rūpes un iemācīties atkal uzticēties.

Sarunas

    Pasākumu apmeklēja

    Atbalstītāji

    Rīga Plaza