Pasākumi

MUSIQQ@Klubā KAĶIS (Sigulda)

Sestdien, 10. martā 2012
22:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!

Sestdien, 10. martā, plkst. 22:00 par godu sieviešu dienai mūzikas klubā Kaķis koncertēs latviešu mūzikas duets MUSIQQ. Par muzikālo pavadījumu vakara gaitā rūpēsies Dj Ivars.

2009. gadā dibinot grupu MUSIQQ, liepājnieki Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris pieteica sevi kā dinamiskus un atraktīvus mūziķus, kas latviešu skatuvē ienes jaunas vēsmas. Trīs pastāvēšanas gados, grupa MUSIQQ ieguvusi vairākas nominācijas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā – radio hīts un labākā dziesma – Abrakadabra, labākais popmūzikas albums Šī ir tikai mūzika. Savukārt Muzikālajā bankā MUSIQQklausītāju balsojumā ieguvuši dažādas vietas ar tādiem hītiem kā Abrakadabra, No 10 – 10, Dzimšanas diena, Miljonārs. 2011. gada Eirodziesmas pusfinālam kvalificējās Musiqq izpildītā dziesma "Angel in Disguise".

Ieeja Mūzikas klubā „Kaķis” ir no plkst. 22:00. Ar 21. februāri ir uzsākta biļešu iepriekšpārdošana klubā „Kaķis”, to cena Ls 3.00 vienai personai. Pasākuma dienā ieejas biļetes uz grupas MUSIQQ koncertu būs Ls 5.00 vienai personai.

Pasākuma informatīvo atbalstu nodrošina radio Super FM un Siguldas Elpa.

Klubs „Kaķis”

Pils iela 8, Sigulda

e-pasts: info@cathouse.lv

http://www.cathouse.lv

http://www.draugiem.lv/www.cathouse.lv

http://www.twitter.com/ComplexCathouse

Sarunas

    Pasākumu apmeklēja

    Pasākumā piedalās

    MUSIQQ