Rīgas Stradiņa universitāte

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 75

Jautājumi un atbildes

Esmu uzņemta RSU Komunikācijas fakultātes 1. kursā. Kad un kur es saņemšu lietotājvārdu un paroli, lai piekļūtu RSU e-pastam un Studējošā portālam?
Ikvienam studentam, sākot studijas Rīgas Stradiņa universitātē, lietotājvārds un parole, kas vajadzīgi, lai piekļūtu RSU e-studijām, Studējošā portālam un e-pastam, tiek izsniegti rudens semestra sākumā – tikšanās laikā ar konkrētās fakultātes pārstāvjiem pēc svinīgā pasākumā RSU aulā.
Kad notiek uzņemšana maģistrantūrā Rīgas Stradiņa universitātē?
Pieteikšanās ir līdz 8. augustam RSU elektroniskās pieteikšanās sistēmā vai klātienē - Rīgā, Dzirciema ielā 16 (netālu no Botāniskā dārza), ja piesakāties maksas studijām.

Pēc dokumentu elektroniskās reģistrācijas līdz 8. augustam jāierodas RSU Studentu servisā, Rīgā, Dzirciema ielā 16, K korpusa 100. kabinetā, lai apstiprinātu ievadīto datu patiesumu un nokārtotu pārbaudījumus, ja tādi ir paredzēti.

Vairāk par uzņemšanu lasiet: http://s.rsu.lv/rVyvF
Kad notiek uzņemšana Rīgas Stradiņa universitātē?
No 1. jūnija līdz 8. jūlijam piesakies elektroniski izvēlētajā sociālo zinātņu vai medicīnas un veselības aprūpes studiju programmā: https://uznemsana.rsu.lv/Account/Login?R…

Elektroniskā pieteikšanās nav obligāta, pieteikties maksas studijām var arī klātienē - Rīgā, Dzirciema ielā 16 (Pārdaugavā, blakus Botāniskajam dārzam).

Pēc dokumentu reģistrācijas jāierodas RSU Rīgā, Dzirciema ielā 16, lai apstiprinātu ievadīto datu patiesumu un nokārtotu pārbaudījumus, ja tādi ir paredzēti.

Vairāk uzzināsi šeit: http://www.rsu.lv/studiju-iespejas/uznem…
Kur atrodas RSU Studējošo pašpārvalde?
Studējošo pašpārvaldes birojs atrodas Dzirciema ielā 16, C korpusa 2. stāvā, 213. kabinetā.
Kur var saņemt paroli, lai ielogotos RSU studējošā portālā?
RSU lietotājvārdu un paroli iespējams saņemt Studentu servisā, Dzirciema ielā 16, 1. stāvā, K korpusa 100. kabinetā.

Papildu informāciju atradīsiet šeit: http://www.rsu.lv/studentiem/studentu-se…
Vai un kā ir iespējams pieteikties studējošā kredītam?
Studējošā kredītam var pieteikties līdz 3. septembrim darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 RSU Studentu servisā, Dzirciema ielā 16, K korpusā, 100. kabinetā (tālrunis uzziņām: 67409105).

Plašāku informāciju par studiju un studējošā kredītu iespējams izlasīt šeit:
http://www.rsu.lv/studentiem/finansejuma…
Vai Rīgas Stradiņa universitātē ir rotācija?
Rīgas Stradiņa universitātē rotācijas nav. Katru gadu augustā tiek pārskatītas un izvērtētas maksas studentu sekmes. Ja starp maksas studentiem ir kāds, kas ļoti labi mācās, un fakultātē ir brīva budžeta vieta, students tiek pārcelts uz budžeta grupu.
Vai ir iespējams 1. gadā mainīt studiju programmu?
Labdien!
Tas atkarīgs no tā, ko Jūs būsiet izvēlējusies studēt. Ja tie ir līdzīgi profili, tad tāda iespēja pastāv, bet ne pilnībā - ir kursi, kas var tikt pielīdzināti, bet būs kursi, kas būs jāapgūst tikt un tā.
Ar cieņu,
Edijs Šauers
RSU Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs
Sveiki! Vēlos pajautāt, vai tur, kur tiek prasīta atzīme bioloģijā vai ķīmijā, varu rakstīt to atzīmi, kuru esmu ieguvusi beidzot LU P.Stradiņa medicīnas koledžu vai tomēr ir jāraksta tā atzīme, kura ir bijusi beidzot vidusskolu?
Labdien!
To vislabāk noskaidrot, zvanot Studentu servisam 67409105. Ja tas vēl ir aktuāli...
Ar cieņu,
Edijs Šauers
RSU Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs
Vai, studējot programmā Uzturs, iespējams doties Erasmus?
Labdien!
Jā! Neatkarīgi no programmas, kurā studēsiet, Erasmus varat izmantot. Te ir sīkāka informācija par Erasmus: http://www.rsu.lv/studentiem/iespejas-ar…
Lai Jums veicas!
Ar cieņu,
Edijs Šauers
RSU Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs