Faberlic kosmētika

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 87

Jautājumi un atbildes

Kā iegādāties Faberlic produktus?
Nopirkt Faberlic kosmētiku, apģērbus, aksesuārus un produktus mājai var sekojošā veidā:
- reģistrēties un pasūtīt mājas lapā (jautājiet!);
- noformēt pasūtījumu, vēršoties pie Jums pazīstama Faberlic Konsultanta;
- noformēt pasūtījumu jebkurā Faberlic Aģentu Punktā!
Ko nozīmē skaitļi matu toņa numurā?
Eksperta atbilde: Svarīgi korekti izvēlēties matu krāsas toni. Skaitļi pirms punkta nozīmē gaišuma pakāpi. Jo liekāks skaitlis, jo gaišāks matu krāsas tonis (1-11). Savukārt skaitļi pēc punkta nozīmē matu krāsas toņu nianses.

0 – dabīgie toņi
1 – pelnu toņi
3 – zelta toņi
4 – vara toņi
5 – brūnie toņi
6 – sarkanie toņi
8 – bēšie toņi
Kāpēc uz mūsu kosmētikas tūbiņām ir melna svītra? Kāda mana paziņa apgalvo: melnā svītra nozīmē, ka šī kosmētika satur ļoti daudz ķīmijas. Pie kam, jo gaišāka svītra, jo dabīgāks sastāvs.
Paskaidrojam visiem, kas agrāk nebija ievērojuši šo detaļu uz iepakojuma. Augšā, tūbiņas aizmugurējā daļā tieši salaiduma vietas vidū labi redzama neliela vertikāla svītriņa, apmēram centimetru gara. Ko tā nozīmē? Ar šīs atzīmes palīdzību iepakošanas aparāts uz iepakošanas līnijas nosaka, kādā veidā jāpagriež tūbiņu pirms tās salīmēšanas.


Krāsainā svītra palīdz automātam izsekot līdzi tam, lai visi nepieciešamie uzraksti (krēma nosaukums, lietošana) atrastos tieši tūbiņas vidusdaļā, un jūs varētu tos pēc tam izlasīt. Svītras krāsa vienmēr ir atšķirīgā tonī no paša iepakojuma un mēdz būt tikai konkrētos toņos, piemēram, melnā vai baltā. Tas tiek darīts tāpēc, lai automāts varētu pavisam viegli atpazīt iezīmēto vietu un nekļūdītos, "meklējot" tūbiņas vidusdaļu. Diemžēl ar ķīmisko vielu daudzumu krēma sastāvā šai svītrai nav nekāda sakara.
Kur iegādāties unikālo Faberlic skābekļa kosmētiku?
Pie Faberlic konsultantiem.
Meklē kontaktus mājas lapā http://faberlik.lv/ vai http://mansfaberlic.lv/

Vēl ir iespēja reģistrēties pašam/-ai:
https://faberlic.com/index.php?option=co…
Nejauši uzgāju internetā sarunu , ka sieviete lieto ļoti labu jūsu produktu, bet nevarēju atrast katalogā? Saucās - "LU-10 Serums Aquaftem 30%" Vai Jums tāds ir pieejams?
Tieši šāds produkts vairs nav. LU sērijai līdzīga, uzlabota ir Luxe:
http://www.faberlik.lv/index.php?option=…

Tālāk sekoja:
Balzāms Novaftem-02 Super aktīvs, art.0364. Saturēja 20 % Novaftem - O2 (mājas lapā vēl ir informācija par šo, jaunais faktiski tāds pats, tikai cits iepakojums un vairāk ml).

Tagad ir nopērkams:

Bio Kislorod skābekļa balzāms, 50ml, cena: 4.50Ls
Katalogā redzams 22.lpp:
http://mail-lt.lt.faberlic.com/flash_lv/
Sveika, Dace! Es tā īsti nevaru rast atbildi, vai roku krēms no franču kolekcijas ar lavandu vēl būs pieejams?
Labdien!
Nebūs... Tas bija īpašs izlaidums, ierobežots daudzums. Nav pamata sortimentā.
Vai sēriju Jaunai ādai būtu ieteicams lietot arī cilvēkam virs 30 gadu vecuma, kam bieži rodas izsitumi un pūtītes uz sejas? Kas tieši nosaka šis sērijas oficiālās mērķauditorijas vecumu- 13-19 gadi?
Jā, var lietot arī problemātiskas ādas īpašnieki.

Te ir pavisam īsi par produktiem:
http://www.faberlik.lv/index.php?option=…

Un katram produktam ir norāde - jaunai ādai un/vai problemātiskai ādai jebkurā vecumā
Piemērs.
Attīrošais skrubis /jaunai ādai/, artikuls 0372
un
Aktīvs krēms anti-akne /problemātiskai ādai/, artikuls 0374

''Kas tieši nosaka šis sērijas oficiālās mērķauditorijas vecumu- 13-19 gadi?''
Specifiskas problēmas, ka īpaši bieži rodas šajā vecumā, bet kā zinām, tad arī vēlāk bieži vien cilvēki ar tām saskarās.

Droši var lietot arī pieaugušie:) Piemēram, arī skrubi jaunai ādai, kas dziļi attīra poras (ar NovaftemO2, ābolu ekstraktu, linsēklām, salicilskābi).

Plus jauniešu sērijai ir piemērota, varētu teikt, ka ideāla cena.

Ir gan arī cilvēki, kas vienkārši nespēj nopirkt tik lētus produktus (bailēs, ka ar tādu cenu jau nevar būt nekas labs:), tad tiem piedāvājam Faberlic Expert sēriju:) - kur ir gan ķīmiskais pīlings, gan krēms paplašinātām porām utml.
Tiem, kam ir jau rētiņas uz sejas - iesakām Bio Kislorod balzāmu!
......žēl, patiesi žēl. Es tagad lietoju ābolu-granātu(nav slikta), tiešam atsvaidzinoša, bet , ja salīdzina 3/1 patika labāk. Vēl viens jautājums, ....vai alternatīvās salona produkcijas var lietot vēža slimnieki.Pat tāds jautājums man tika uzdots.
Būs daudz jaunu sejas masku aprīlī! Gaidīsim!

''.vai alternatīvās salona produkcijas var lietot vēža slimnieki.'' Grūti man tā uzreiz iedomāties, kāpēc nevarētu. Lai gan produkti ir dažādi (ja ir uz ādas kādi veidojumi, tad uzmanīgi ar Neo1-2), tāpat kā vienkārši, ja sakām vēža slimnieks, tad informācijas ir par maz.
Vai ... cilvēks jau pats zina savas slimības vai alerģijas, ja ir kādi ierobežojumi ikdienas dzīvē ... Protams, mēs varam ieteikt - jautājiet savam ārstējošam ārstam!
p.s. piem. Ralai ir patents ''pret ādas vēzi'' (tas tā vienkāršoti teikts):
http://www.faberlik.lv/index.php?option=…
Sveika, Dace!!! Vai tiešām maska 3/1 ir izņemta no apgrozības??? Noliktavā, Liepājā, vairs nav? Teica, ka vairs arī nebūs.Žēl, man ļoti šī maska patika.
Sveika, Indra!
Jā, diemžēl Skaistuma maska 3->1 vairs nebūs, tagad to izpārdeva un par fantastisku cenu. Skaistuma maska bija sērijā Ekspress risinājums, kas visa jau ir noņemta no ražošanas.
Personīgi...man ļoti žēl, fantastiska sērija bija. Gaidīsim, ko līdzīgu - uzlabotu...
p.s. Rīgā vēl bija...