skvoša dārzs ZANZIBĀRA Ķekavā

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
5


Par šo profilu

Kempings Zanzibāra Ir jaunizveidots bērnu spēļu un atrakciju laukums, kas piedāvā ne tikai nakšņot, bet arī dažādas aktivitātes uz vietas.
Ja ir vēlme aktīvi atpūsties plašākā lokā, "Zanzibārā" ir iespēja nosvinēt jubileju vai uzrīkot skvoša vai novusa turnīru ar draugiem vai kolēģiem.

Sekotāji105

 

Kontakti

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Jau šo piektdien atklāšana iknedēļas pasākumam "Vakars Zanzibarā kopā ar Mobile gastro pub"! Šīs nedēļas ēdienkartes tēma BURGERI! Būs augstas kvalitātes burgeri par labām cenām!

Jūs iekārdinās - Zivju burgers ar mājās taisītu diļļu majonēzi un dārzeņiem, veģetārais burgers ar tomātu čatniju, cēzara... Lasīt tālāk

Piektdienas vakari Zanzibārā ar restorānu autobusā "Gastro Mobile Pub"

 • 22. mai 11:55

Šīs sezonas jaunums! No jūnija 5-dienās no 18.00 - 23.00 brauciet pie mums kopā ar draugiem un ģimenēm atpūsties un garšīgi paēst! Jums būs iespēja pasūtīt augstas kvalitātes ēdienus par zemām cenām, kā arī būs pieeja skvoša kortiem, kroketam, pundurtrušiem, rotaļu laukumam, divām pludmalēm (dīķis u... Lasīt tālāk

Vasaras nometnes 2015!

 • 28. apr 14:33

Vairs nav palicis daudz laika līdz mūsu nometņu sākumam mazajiem. Nenokavējat pieteikšanos, jo šī būs vienreizēja pieredze Jūsu bērnam!

"Zanzibāras vasara mazajiem" (5-8 gadi) datumi: 1.- 5. jūnijs / 20.- 24. jūlijs
Vairāk informācija mūsu mājaslapā

Rotaļlaukuma rekonstrukcija

 • 22. apr 15:00

Ļoti aktīvi norisinās rotaļlaukuma rekonstrukcija, būs iespēja redzēt gan jaunus posmus, gan vecos jaunā izskatā! Rotaļlaukums ir ļoti iecienīts mazajiem apmeklētājie, kā arī lielajiem.

Aicinām jauniešus praksei!

 • 16. apr 12:15

Aicinām jauniešus pieteikties vasaras praksei bērnu nometnes "vadītāja palīgs", šādos datumos: 1.- 5. jūnijs / 15.- 19. jūnijs /  6.-10.jūlijs / 20.- 24. jūlijs / 10.-14.augusts. Iespēja strādāt vienā vai vairākās nometnēs.

Tev jābūt vismaz 17 gadus vecam, komunikablam un vēlmei strādāt ar bērniem.

... Lasīt tālāk

Izziņojam vasaras nometņu datumus

 • 15. apr 13:36

Zanzibāras vasara 2015 (8-13 gadi) datumi: 15.- 19. jūnijs / 6.-10.jūlijs / 10.-14.augusts

Nometnes cena: 130 eur (Ķekavas iedzīvotāji var iegūt 20 eur vienreizēju atlaidi)


"Zanzibāras vasara mazajiem" (6-9 gadi) datumi: 1.- 5. jūnijs / 20.- 24. jūlijs

Nometnes cena: 130 eur (Ķekavas iedzīvotāji var... Lasīt tālāk

Mums bija liels prieks Tevi šogad redzēt Zanzibāras kontrolpunktā!

 • 13. jūn 2014 12:21

Ar lielisku komandu sniegumu noslēdzies jau ceturtais orientēšanās pasākums IEPAZĪSTI SAVĒJOS.

Kempings Zanzibāra sveic uzvarētāju komandas un saka lielu paldies visiem dalībniekiem!


Tiekamies 2015. gadā! (sun)

Rezultātus un pārējo informāciju par aizvadīto pasākumu skatīt šeit: http://knup.lv/iep... Lasīt tālāk

Aizraujošs orientēšanās pasākums "Iepazīsti savējos 2014" 8. jūnijā, Ķekavā

 • 6. jūn 2014 11:28

Stiprinot tradicionālos Ķekavas novada pasākumus, arī šogad 8. jūnijā Ķekavas novada uzņēmēju padome kopā ar Tūrisma koordinācijas centru rīko vienu no aizraujošākajiem pasākumiem novadā – „IEPAZĪSTI SAVĒJOS 2014”. Arī šogad dalībniekus gaidīs vietējo uzņēmumu sagatavotie uzdevumi, kuru izpildei nep... Lasīt tālāk

Noslēdzies 12.Latvijas čempionāts skvošā

 • 24. feb 2014 10:57

22.februārī Rīgā Zelta Boulinga kortos tika izcīnītas medaļas Latvijas 12.čempionāts skvošā. Apsveicam uzvarētājus - Aleksu Pāvulānu un Inetu Mackeviču! Čempionātā tieka pārstāvēts arī Skvoša dārzs Zanzibāra - Andis Ozols Open grupā vīriešiem izcīnija 13.vietu neskatoties uz nokdaunu pēc neveiksmīga... Lasīt tālāk

Ķekavas jauniešiem medaļas Latvijas junioru čempionātā skvošā

 • 18. feb 2014 10:24

15.februārī Rīgā Zelta boulinga kortos norisinājās Latvijas čempionāts skvošā junioriem, kurā medaļas izcīnīja arī jaunieši no Ķekavas - Jānis Plūme ieguva 1.vietu BU15 grupā un iegūstot 4.vietu BU19 grupā bija tikai soļa attālumā no otras medaļas, savukārt Niks Kozlovskis ieguva 3.vietu BU13 grupā.

... Lasīt tālāk

 

Runā

   

   

   

  Jautājumi&Atbildes

  Gribētos pamēģināt iemācīties un uzspēlēt. Vai man pašam jāmeklē arī zinošs partneris, vai ir iespējams arī dabūt kādu gudrāku partneri uz vietas?

  Atbilde:
  Ja ir vēlēšanās apgūt skvošu tad ir vairāki varianti. Visiem, kuri pie mums atbrauc un nav iepriekš spēlējuši, mēs pastāstam noteikumus un parādam kā spēlēt (~ 10 min ievadinstruktāža). Skvoša jaukums ir tajā, ka tas ir ļoti viegli apgūstams. Ja ir vēlme iemācīties spēlēt kārtīgi, apgūt sitienus, spēles taktiku, tad viennozīmīgi iesakām vismaz pāris reizes izmantot treneri, lai ieliktu labus pamatus. Trenēties pie mums var gan pa vienam, gan vairāku cilvēku kompānijā, kas iznāk lētāk. Cenas ir atrodamas sadaļā "Treniņi". Ja grūtības atrast piemērotu spēles partneri, varam mēģināt palīdzēt atrast tādu starp mūsu kluba regulārajiem spēlētājiem. Ļoti laba iespēja kā atrast partneri ir pievienojoties skvoša vakara turnīram, kas notiek katru nedēļu.