Darbs

Ieteikt
 
Video satura mārketinga speciālists/-e

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV. Mēs nodarbojamies ar dažādu produktu (t-kreklu, plakātu, legingu, krūžu, telefona vāciņu u.c.) apdruku interneta veikaliem un esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums. Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Esam uz viļņa, tāpēc meklējam gudru un spējīgu darbinieku - video satura speciālistu/-i, kurš/-a būs trešais video cilvēks Printful mārketinga komandā. Mēs novērtēsim un liksim lietā Tavas zināšanas, savukārt, Tu no rītiem varēsi pagulēt ilgāk, jo piedāvājam elastīgu darba laiku. Tāpat arī baudīsi garšīgas bezmaksas pusdienas kopā ar kolēģiem un regulāri varēsi pilnveidoties dažādos izglītojošos pasākumos. Ja esi gatavs/-a jaunam izaicinājumam, piesakies!

Tavs pamatpienākums būs atjaunot un veidot jaunus video Draugiem Group uzņēmumā Printful. Aptuveni 60% video, ko veidosi, būs izglītojoši tutorials/screencasts un 40% - live action video. 80% no live action video filmē mūsu kolēģi ASV, un tie tiek montēti Latvijā. Jau izveidotos video vari aplūkot šeit: https://www.youtube.com/channel/UCnzsJ4Wvmug35USak9mGx3w/videos

Mūsu prasības:
- radoša personība;
- iepriekšēja pieredze video satura radīšanā un montēšanā (piemēram, ar Adobe Premiere, Adobe After Effects, u.c.);
- spēja uzņemties atbildību no idejas radīšanas, filmēšanas, publicēšanas līdz video popularizēšanai;
- prasme sadarboties ar kolēģiem;
- labas angļu valodas zināšanas;
- spēja domāt, kā ar video palīdzību risināt klienta problēmas.

Piedāvājam tev:
- radošus un interesantus darba uzdevumus;
- iespēju īstenot savas video idejas un ieceres;
- visu darbam nepieciešamo tehniku (mikrofoni, kameras, dators utt.);
- pilnas slodzes darbu;
- visas Draugiem Group darbinieka privilēģijas (pusdienas, sporta klubu kartes, veselības apdrošināšanu u.tml - https://www.draugiem.lv/work/).

Par priekšrocību  uzskatīsim, ja tev jau ir pieredze izglītojošu mācību video (tutorials, screencasts) veidošanā.


Lai pieteiktos, sūti savu CV ar pievienotu portfolio, kā arī motivācijas vēstuli angļu valodā!


AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)


Citas vakances