Darbs

Ieteikt
 
Front-end programmētājs/-a

Draugiem Group uzņēmums Vendon aicina komandā kolēģi Front-end programmētāju, kurš/-a būs lielisks papildinājums mūsu esošajai komandai. Tavas zināšanas novērtēsim un liksim lietā. No rītiem varēsi pagulēt ilgāk, jo piedāvājam elastīgu darba laiku. Ikdienā baudīt garšīgas pusdienas kopā ar kolēģiem un regulāri pilnveidoties dažādos izglītojošos pasākumos. Ja vēlies mācīties no nozares labākajiem profesionāļiem, izstrādāt sistēmas, kuras izmanto it visā, tad Vendon būs īstā vieta tieši tev!

Vendon ir globāls IoT uzņēmums, kas nodarbojas ar kafijas un tirdzniecības automātu attālinātas vadības un uzraudzības risinājuma izstrādi. Vendon sadarbojas ar lielākajiem pārtikas un dzērienu zīmoliem visā pasaulē un tūkstošiem uzņēmumu vairāk nekā 75 valstīs. Būdami nozares līderi, esam izstrādājuši unikālu risinājumu (IoT iekārtu vBox + Vendon Cloud mākoņplatformu), kas palīdz klientiem reālajā laikā sekot līdzi saviem kafijas un tirdzniecības automātiem -  vai tie spēj pārdot produktus, un, ja nespēj  - diagnosticēt, kas ir salūzis; kādas ir produktu pateriņa tendences un kad automātus ir nepieciešams uzpildīt ar jauniem produktiem; ka arī analīzēt izmaiņas pircēju uzvedībā. Mēneša laikā mēs apstrādājam vairākus desmitus miljonu pirkumu tirdzniecības un kafijas automātos.
Tev jāprot strādāt ar:

- React;

-TypeScript;

-HTML5, CSS3;

-Webpack, Babel;

-CSS pre-processor (LESS, SASS, u.c.);

-SPA (single page application); 

-REST API;

-GIT;

-un vēlams ar PHP.


Mēs piedāvājam:

- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei – Mac/Windows/Linux platformu un dzelžus pēc tavas izvēles;

- pusdienas birojā;

- atalgojumu, sākot no EUR 2000,- bruto;

- elastīgu darba dienas sākumu (uzsāc darbu līdz plkst. 11:00);

- apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;

- veselības apdrošināšanu;

- sporta klubu abonementu neierobežotam apmeklējumam;

- vasaras periodā piektdienas ir saīsinātas darba dienas; 

- iespēju mācīties. Sagaidām no tevis:

- vēlmi mācīties, apgūt jaunas tehnoloģijas;

- iniciatīvu, aktīvu iesaisti projektu izstrādē;

- analītisku pieeju problēmu risināšanai;

- labas angļu valodas zināšanas.Ja redzi sevi mūsu lieliskajā komandā, ar nepacietību gaidīsim tavu CV un motivācijas vēstuli! 

SIA Vendon (Reģ.nr. 40103422387)


Citas vakances