Ieteikt

Šuvējs/-a (maiņu darbs)

Printful
 aicina darbā vairākas šuvējas/-us! Piesakies vakancei un mēs ar Tevi sazināsimies.

Tava darba vieta: Lidostas parks (Mārupe)

Mēs piedāvājam

  • atalgojumu 850 - 912 eiro bruto mēnesī un apmaksu par virsstundām pēc virsstundu likmes
  • visas sociālās garantijas
  • darbs maiņās (7:00-15:30 / 15:00-23:30)
  • siltu bezmaksas ēdienreizi (pamatēdiens + zupa vai deserts) darba vietā
  • veselības apdrošināšanas polisi (ietvertas masāžas, 50% zobārstniecība, 5 psihoterapeita konsultācijas, u.c.)
  • apmaksātas dažādas sporta aktivitātes (orientēšanās, skrējieni, sporta kluba abonements, u.c.)
  • dzimšanas dienas dāvanu - apmaksātu brīvdienu
  • dažādi komandas saliedēšanas pasākumi
  • darbs ērtās, mūsdienīgās ražošanas telpās (bezmaksas kafija un tēja, atpūtas zona ar terasi)
  • darbu draudzīgā, atvērtā kolektīvā

Tavi pienākumi:

  • izgatavot dažādus produktus (mēs šujam legingus, tunikas, kreklus u.c. apģērbus)
  • ievērot mūsu produktu kvalitātes kritērijus

Mūsu prasības:

  • iepriekšēja darba pieredze šūšanā
  • prasme strādāt ar dažāda veida šujmašīnām t. sk. overloku, plakanvīli
  • augsta atbildības un kvalitātes sajūta

Mēs nodrošinām drošu darba vidi un individuālos aizsardzības līdzekļus (maskas, dezinfekcijas līdzekļi). Darba vietas starp maiņām tiek regulāri dezinficētas.

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)