Ieteikt

Pārdošanas projektu vadītājs/-a

Mūsu augošajai komandai aicinām pievienoties Pārdošanas projektu vadītāju, kurš/-a vēlas iesaistīties uzņēmuma produktu aktīvā pārdošanā un starptautisku klientu projektu koordinēšanā.

Vendon ir globāls tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar kafijas un tirdzniecības automātu attālinātas vadības un uzraudzības risinājuma izstrādi. Vendon sadarbojas ar lielākajiem pārtikas un dzērienu zīmoliem visā pasaulē un tūkstošiem uzņēmumu vairāk nekā 75 valstīs. Būdami nozares līderi, esam izstrādājuši unikālu risinājumu (IoT iekārtu vBox + Vendon Cloud mākoņplatformu), kas palīdz klientiem reālajā laikā sekot līdzi saviem kafijas un tirdzniecības automātiem - vai tie spēj pārdot produktus, un, ja nespēj - diagnosticēt, kas ir salūzis; kādas ir produktu pateriņa tendences un kad automātus ir nepieciešams uzpildīt ar jauniem produktiem; ka arī analīzēt izmaiņas pircēju uzvedībā. Mēneša laikā mēs apstrādājam vairākus desmitus miljonu pirkumu tirdzniecības un kafijas automātos.

Tavi pienākumi

- jaunu klientu piesaiste;

- ilgtermiņa sadarbības veicināšana ar esošiem un jauniem klientiem visā pasaulē;

- eksporta tirgus izpēte un klientu vajadzību apzināšana;

- regulāra komunikācija (primāri telefoniska, sekundāri rakstiska) ar starptautiskiem klientiem;

- vadīt un koordinēt klientu projektus, sekot līdzi to gaitai un būt atbildīgam/-ai par to veiksmīgu realizāciju;

- produkta attīstības veicināšana un radošu priekšlikumu izstrādāšana;

- regulāri komandējumi ārpus Latvijas;

- lielāko nozares izstāžu apmeklēšana.

    Mūsu prasības

    - izcilas angļu un latviešu valodas zināšanas (darba valoda 70% angļu valoda);

    - vismaz 3 gadu ilga starptautiskā pārdošanas pieredze tehnoloģiju / IT / SaaS uzņēmumā

    - pieredze projektu vadīšanā vismaz 3 gadi;

    - interese un/vai izpratne par tehnoloģiskiem un IT procesiem;

    - lieliskas komunikācijas un pārliecināšanas spējas;

     - esi enerģisks/-a, mērķtiecīgs/-a un spējīgs/-a sasniegt augstus mērķus

    - vēlme iedziļināties klientu vēlmēs un problēmās, spēja piedāvāt risinājumus;

    - spēja produktīvi un patstāvīgi strādāt, organizēt savu darbu un laiku;

    - proaktīva domāšana, spēja pieņemt pamatotus lēmumus un sasniegt rezultātus;

    - prasme un vēlme strādāt komandā;

    - vēlme un iespēja doties regulāros komandējuma braucienos ārpus Latvijas.

      Lai darbā gribētos ierasties ar prieku, mēs piedāvājam

      - ikmēneša atalgojumu sākot no EUR 1000,- bruto, atbilstoši Tavām zināšanām un pieredzei; plus ikmēneša bezlimita bonusu, atkarībā no individuālā pārdošanas rezultāta;

      - iespēju realizēt savu potenciālu un apgūt jaunas, noderīgas zināšanas;

      - bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas, kā arī brokastis tiem, kuru rīts ir bijis steidzīgs;

      - veselīgos našķus, kas uzlabos dienu (birojā vienmēr pieejami augļi - āboli, burkāni u.c.);

      - parūpēties par Tavas veselības aprūpi ar labu veselības apdrošināšanas polisi;

      - modernu un mūsdienīgi labiekārtotu biroju ar skatu uz Daugavu, Krasta ielā 44, Rīgā;

      - bezmaksas autostāvvietu pie biroja;

      - draudzīgu, profesionālu kolektīvu un mājīgu darba atmosfēru;

      - atvilkt elpu ikdienas steigā ar Playstation vai galda futbolu;

      - interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;

      - apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;

      - sporta kluba karti neierobežotam apmeklējumu skaitam, lai vienmēr būtu labā formā;  -iespēju pilnveidot zināšanas dažādās apmaksātās konferencēs un semināros.

        Gaidīsim Tavu CV un pieteikuma vēstuli (angļu valodā), kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi vislabākais/-ā kandidāts/-e šim amatam.

        SIA Vendon (40103422387)