Ieteikt

Jaunākais/-ā ražošanas tehniķis/-e

Printful
 piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Ja esi gatavs/-a mācīties un Tevi interesē elektromehānika, pievienojies Printful komandai kā  tehniķa asistents/-e jeb jaunākais/-ā ražošanas tehniķis/-e!

Tava darba vieta: Lidostas parks (Mārupe)

Tavi pienākumi:

  • Nodrošināt nepārtrauktu visu iekārtu kvalitatīvu darbību;
  • Plānot un veikt visu iekārtu profilaktiskās apkopes;
  • Veikt ārkārtas remontus, uzlabojumus;
  • Veikt IT iekārtu instalēšanas darbus, novērst iekārtu kļūdu ziņojumus;
  • Veikt jaunu produktu testēšanu, iekārtu pielāgošanu;
  • Apmācīt darbiniekus iekārtas ekspluatēšanā un ikdienas apkopē;
  • Izteikt priekšlikumus iekārtu uzlabošanai, veikt uzlabojumus;
  • Plānot, pasūtīt un uzturēt rezerves daļu krājumus;
  • darbs maiņās (rīta maiņa 7.00 – 16.00; vakara maiņa 15.30 – 24:00)

Mūsu prasības:

  • labas angļu valodas zināšanas (mutvārdu un rakstiski);
  • labas datorprasmes;
  • priekšstats par elektromehāniku;
  • spēja patstāvīgi plānot savus darba uzdevumus, iekārtu apkopes un remontus;
  • analītiska un precīza personība;
  • vēlme mācīties.

Pieredze darbā ar digitālās drukas iekārtām, šūšanas vai izšūšanas iekārtām tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 800—1200 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • ērtu un mūsdienīgi iekārtotu darba vietu Lidostas parkā, Mārupes nov.;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • siltas bezmaksas pusdienas;
  • sporta kluba abonementu;
  • draudzīgu un pozitīvi noskaņotu kolektīvu.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)