Darbs

Ieteikt
 
UI / Vizuālais/-ā dizainers/-e

Vai Tev neliek mieru viens nobēdzis pikselis? Vai Tu gribētu lietas padarīt skaistākas, un Tev ir pieredze darbā ar dizaina sistēmām? Ja tā, tad Tev noteikti piemīt izcila gaumes izjūta, Tu proti piešķirt lietām individualitāti, un zini, ka labāko rezultātu var sasniegt strādājot komandā. 


Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.


Mūs raksturo eleganta vienkāršība. Tīrs un saprotams dizains ir tas, uz ko tiecamies, - nekā lieka, bet pietiekami detalizēti, lai klientiem mājaslapas lietošana būtu saprotama no pirmajiem soļiem. Ja arī Tu ikdienā izstrādā savus darbus, pamatojoties uz šādiem principiem, - piesakies!


Meklējam UI / vizuālo dizaineri, kurš/-a vēlas būt daļa no Printful dizaina sistēmas izveides, kuram/-ai ir vēlme pilnveidot savas zināšanas un prasmes, kurš/-a vēlas izaicināt sevi un strādāt pie produkta, ko ik dienas lieto tūkstošiem klientu visā pasaulē.


Tavi pienākumi būs:

- Izstrādāt un uzturēt Printful dizaina sistēmu;

- Izkopt un uzturēt Printful zīmola stilu;

- Zīmēt UI reklāmas mērķlapām;

- Veidot dizainu mārketinga materiāliem (e-pasta vēstulēm, reklāmām, prezentācijām);

- Sniegt idejas, kā Printful kļūt vēl labākam.


Mēs piedāvājam:

- Iespēju pievienoties starptautiska uzņēmuma komandai;

- Darba vietu vienā no Rīgas modernākajiem birojiem;

- Interesantus un aizraujošus darba uzdevumus;

- Konkurētspējīgu atalgojumu;

- Veselības apdrošināšanas polisi, bezmaksas pusdienas, sporta kluba abonementus u.c. Draugiem Group bonusus;


Ja esi gatavs/-a ar iniciatīvu un entuziasmu pieņemt jaunus izaicinājumus, gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli ar pievienotu saiti uz izstrādāto darbu portfolio.


AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)


Citas vakances