Ieteikt

Personāla atlases speciālists/-e

Printful
piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.  Vairāk par mums uzzini šajā video, ar Printful jaunumiem vari iepazīties šeit.

Mūsu darba vide ir dinamiska un strauji augoša arī komandas ziņā - šobrīd mūsu komandu veido vairāk nekā 700 darbinieku ASV, Latvijā un Meksikā. Aicinām Printful Latvijas HR komandai pievienoties personāla atlases speciālistu/-i!

Ja esi gana drosmīgs/-a, lai uzrunātu cilvēkus visā pasaulē un Tev patīk veikt intervijas un novērtēt kandidātus - piesakies! Mēs tev nodrošināsim aizraujošu, dinamisku darbu un plaša spektra kandidātu atlasi.

Tavi pienākumi:

  • aktīvi iesaistītes personāla atlasē (pieteikumu izskatīšana, telefonintervijas, klātienes intervijas, atsauksmes u.c.);
  • uzrunāt potenciālos kandidātus dažādās platformās un veikt headhunting aktivitātes (piem., Linkedin);
  • komunicēt ar kandidātiem visos atlases posmos, nodrošināt nepātrauktu atlases procesu norisi un komunikāciju.

Mūsu prasības:

  • iepriekšēja pieredze personāla atlasē (vismaz 1 gads);
  • zināšanas par dažādām rekruitinga metodēm (piem., Boolean search);
  • pieredze kādā no rekruitinga platformām (ATS);
  • loģiskā domāšana, precizitāte, augsta atbildības sajūta, sistemātiskums;
  • prasme organizēt savu darbu, strādāt patstāvīgi;
  • teicamas angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 1000 - 1400 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm, un prēmijas par sasniegtajiem rezultātiem;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes/mācību iespējas;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • veselības apdrošināšanas polisi (zobārstniecība, masāža, optika);
  • sporta klubu karti neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • darbu, kas potenciāli ietver komandējumus.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc tieši tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)