Ieteikt

Komunikācijas speciālists/-e interneta vidē (attālināti)

Draugiem Group uzņēmums Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tas nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu ikvienam, kurš vēlas uzsākt savu globālo ekomercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas pakalpojumus, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, grafiskā dizaina, foto/video, mārketinga un klientu servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Viens no Printful mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Šobrīd meklējam kolēģi, kurš/-a ir gatavs/-a bez gariem ievadiem mesties iekšā jaunos izaicinājumos un kļūt par komunikācijas speciālistu interneta vidē mūsu komandā.

Tavi pienākumi:
- proaktīvi iesaistīties diskusijās un atbildēt uz jautājumiem Facebook grupā Printful Insiders ;
- iesaistīties diskusijās un atbildēt uz jautājumiem par Printful interesējošām tēmām (POD, shipping, drop shipping, warehousing, ecommerce) Reddit, Facebook grupās, YouTube, Instagram, Quora, blogos u.c.;
- pārstāvēt Printful mūsu partneru interneta platformās (Etsy, Shopify, Weebly u.c.);
- kļūt par Printful zīmola vēstnesi internetā;
- izstrādāt un uzturēt publisku Printful valodas stila rokasgrāmatu;
- atbildēt uz klientu jautājumiem Printful organizēto vebināru laikā;
- mācīties un sekot līdzi nozares aktualitātēm.

Mūsu prasības:
- izcilas angļu valodas zināšanas;
- interese par mārketingu;
- vēlme un patika izteikt domas rakstiski;
- interese par sociālo mediju mārketingu;
- valodas stila izjūta;
- pieredze tekstu radīšanā;
- vēlme un gatavība mācīties.

Mēs piedāvājam:
- pilnas slodzes darbu ar specifisku darba laiku no 15.30- 24.00 (attālināti);
- iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
- iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
- izaugsmes iespējas uzņēmumā;
- dažādus vilinošus bonusus (veselības apdrošināšanas polisi, sporta kluba abonementu, u.c. Draugiem Group darbinieku privilēģijas)

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, pamatojot, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e.