Darbs

Ieteikt
 
UX / UI (digitālo produktu) dizainers/-e

Printful meklē pieredzējušu UX/UI (digitālo produktu) dizaineri, kurš aizrautīgi veiktu lietotāju izpēti un, balstoties uz to, prastu ietērpt tehniski sarežģītus nosacījumus, lietotājiem saprotamā, ērti lietojamā un baudāmā dizainā.


Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online veikaliem.


Printful raksturo eleganta vienkāršība. Tīrs un saprotams dizains ir tas, uz ko tiecamies. Nekā lieka, bet pietiekami detalizēti, lai klientiem mājaslapas lietošana būtu saprotama jau no pirmajiem soļiem. Ja arī Tu ikdienā izstrādā savus darbus pamatojoties uz šādiem principiem - piesakies!


Meklējam UX/UI (digitālo produktu) dizaineri, kurš/-a vēlās būt daļa no Printful dizaina komandas (šobrīd esam 3 dizaineri un 2 Front-end programmētājas; mēs veicam ik nedēļas stand-up tikšanās, dizaina kritikas, 1:1 u.c.). Kura/-as darbs tieši ietekmēs produkta / pakalpojuma veidošanu, ko ik dienas lieto simtiem tūkstošu klientu visā pasaulē. Kādu kurš patstāvīgi veic pilnu dizaina ciklu (lietotāju izpēte, wireframes, prototips, testi, UI, testi), iesaistot tajā lietotājus un citus komandas biedrus.


Tavi pienākumi būs:

- Izveidot UX vīziju un izstrādāt to komandā ar dažādiem citiem speciālistiem (biznesa pārstāvji, programmētāji, lietotāju atbalsta speciālisti, drukas speciālisti, satura mārketings utt.);

- Veikt lietotāju intervijas, gatavot anketas, izstrādāt variantus AB testiem un testēt prototipus;

- Zīmēt wireframes, gatavot prototipus un zīmēt UI;

- Sekot līdzi un atkārtoti uzlabot dizaina risinājumus;

- Sniegt idejas, kā Printful kļūt vēl labākam.


Mēs piedāvājam:

- Iespēju pievienoties starptautiska uzņēmuma komandai;

- Darba vietu vienā no Rīgas modernākajiem birojiem;

- Interesantus un aizraujošus darba uzdevumus;

- Konkurētspējīgu atalgojumu;

- Veselības apdrošināšanas polisi, bezmaksas pusdienas, sporta kluba abonementus u.c. Draugiem Group bonusus.


Ja esi gatavs/-a ar iniciatīvu un entuziasmu pieņemt jaunus izaicinājumus, gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli ar pievienotu saiti uz izstrādāto darbu portfolio.


AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)


Citas vakances