Darbs

Ieteikt
 
PRINTFUL PROGRAMMĒTĀJU VASARAS SKOLA


Printful
 piedāvā drukas un citus ārpakalpojumus interneta veikaliem, ļaujot attīstīt biznesu, neieguldot ražošanas iekārtās. Lietotāji savieno savus e-veikalus ar Printful, kas automātiski izpilda pasūtījumus un e-veikala vārdā izsūta apdrukātās preces gala pircējiem. Printful ir integrēts ar pasaulē pazīstamākajām e-komercijas platformām, piemēram, ShopifyEtsyWooCommerce un citām.


Printful programmētāju komanda turpina augt un attīstīties, un ik dienas apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Ir pienācis laiks ar šīm zināšanām dalīties un apmācīt jaunos programmēšanas entuziastus!

Ņemot vērā pirmās izsludinātās vasaras skolas lielo pieteikumu apjomu, šovasar Printful komanda organizē otro programmēšanas vasaras skolu - šī ir Tava iespēja pieteikties!


Ja līdz šim esi ko programmējis/-usi, un vēlies attīstīt savas iemaņas PHP programmēšanā, apgūt daudz jaunu un noderīgu zināšanu, piesakies PRINTFUL PROGRAMMĒŠANAS SKOLAI līdz 18.jūlijam!

Norises vieta: Rīga, Ojāra Vācieša iela 6B

Norises laiks: 5.-16.augusts. 


Tu iegūsi iespēju:

  • bez maksas piedalīties 2 nedēļu ilgā klātienes programmēšanas kursā darba dienās no plkst. 9:00-18:00;
  • mācīties no nozares profesionāļiem;
  • apgūt ne vien PHP programmēšanu, bet arī uzzināt vairāk par UX/UI dizainu;
  • papildināt zināšanas, strādājot pie reāliem darba uzdevumiem.

Mēs Tev piedāvājam:

  • zinošus lektorus un iespēju gūt zināšanas PHP programmēšanā;
  • bezmaksas siltas pusdienas apmācību laikā;

Pēc apmācībām labākie no kursa absolventiem iegūs iespēju pievienoties Printful komandai jau darbinieka statusā!


Ja vēlies izmantot šo iespēju, gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu vēlies iegūt iespēju apmeklēt Printful organizēto vasaras programmēšanas skolu.

Atlase tiks turpināta konkursa kārtībā ar labākajiem kandidātiem, kuriem tiks nosūtīts tehniskais uzdevums. Dalību programmēšanas skolā piedāvāsim labākajiem kandidātiem, balstoties uz uzdevuma izpildes kvalitāti!


Citas vakances