Ieteikt

Saimniecības pārzinis/-e

Printful Eiropas ražotne paplašinās un nupat ievākusies jaunās telpās Lidostas parkā. Esam kārtīga un čakla komandas papildinājuma - saimniecības pārziņa/-es - meklējumos! Lasi par mūsu jauno ražotni šeit.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 1000 eiro bruto mēnesī;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu darba vietu Printful ražotnē Lidostas parkā;
  • ļoti labu veselības apdrošināšanas polisi (iekļauta fizioterapija un masāžas);
  • 50 eiro/gadā optikas izdevumu segšanai;
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba un baseina abonementu;
  • bezmaksas siltas un garšīgas pusdienas darba vietā;
  • visas sociālās garantijas.

Darba vieta: Lidostas parks (“Salenieki”, Mārupes novads)

Tavi darba pienākumi:

  • uzturēt kārtību Lidostas parka virtuvē un saimniecībā;
  • ar pusdienu organizēšanu saistīto pienākumu veikšana (trauku mazgāšana, virtuves uzkopšana);
  • atbalsta sniegšana kolēģiem;
  • attiecību uzturēšana ar sadarbības partneriem (ūdens, kafijas u.c. biroja preču piegādes).

Mūsu prasības:

  • kārtību un precizitāti mīloša personība;
  • enerģiska pieeja pret darba pienākumiem;
  • pozitīva un atvērta attieksme pret kolēģiem;
  • vēlmei mācīties un apgūt jaunas lietas.

Priekšrocība kandidātiem, kuriem iespēja uzsākt darba attiecības nekavējoties.

NB! Darba ikdiena ir jāpavada stāvot kājās.

Piesakies, kopā ar CV sūtot nelielu aprakstu par sevi!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)