Ieteikt

Komunikācijas speciālists/-e interneta vidē (attālināti)

Šobrīd meklējam kolēģi, kurš/-a ir gatavs/-a bez gariem ievadiem mesties iekšā jaunos izaicinājumos un kļūt par komunikācijas speciālistu interneta vidē mūsu komandā.

Tavi pienākumi:

  • proaktīvi iesaistīties diskusijās un atbildēt uz jautājumiem Facebook grupā Printful Insiders ;
  • iesaistīties diskusijās un atbildēt uz jautājumiem par Printful interesējošām tēmām (POD, shipping, drop shipping, warehousing, ecommerce) Reddit, Facebook grupās, YouTube, Instagram, Quora, blogos u.c.;
  • pārstāvēt Printful mūsu partneru interneta platformās (Etsy, Shopify, Weebly u.c.);
  • piedalīties satura veidošanā un publicēšanā Printful sociālajos tīklos;
  • atbildēt uz klientu jautājumiem Printful organizēto vebināru laikā;
  • mācīties un sekot līdzi nozares aktualitātēm.

Mūsu prasības:

  • izcilas angļu valodas zināšanas;
  • interese par mārketingu;
  • vēlme un patika izteikt domas rakstiski;
  • interese par sociālo mediju mārketingu;
  • valodas stila izjūta;
  • pieredze tekstu radīšanā;
  • vēlme un gatavība mācīties.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes attālinātu darbu ar elastīgu grafiku;
  • konkurētspējīgu atalgojumu, 1200- 1500 eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • veselības apdrošināšanu, visas sociālās garantijas;
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • dzimšanas dienas brīvdienu.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, aprakstot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. 40203050078)