Darbs

Ieteikt
 
Modelis/-e

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums, ar vairāk nekā 350 darbiniekiem (100 Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā Ziemeļkarolīnā atvērām savu otro ražotni, tādējādi arvien plašāk attīstoties globāli, un 2017. gadā atvērām ražotni arī Latvijā.

Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Viens no pakalpojumiem, kuru piedāvājam, ir foto serviss, kas klientiem sniedz iespēju iegūt profesionālus savu produktu foto attēlus. Lai efektīvāk demonstrētu šos produktus, mēs uz ilgstošu un regulāru sadarbību aicinām atsaukties modeļus/-es klientu produktu - apģērbu un aksesuāru - modelēšanai.

Mēs meklējam vairākus modeļus ar profesionālu pieredzi, un gaidīsim pieteikumus no dažādu vecumu pārstāvjiem/-ēm. Iepriekšēja dalība kā modelim/-ei video klipu uzņemšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Ja piedāvājums šķiet saistošs, sūti pieteikuma vēstuli kopā ar Google Drive, Dropbox vai tml. saiti, kurā pieejami Tavi foto/video no iepriekšējām fotosesijām!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)


Citas vakances