Colors of Life

Ieteikt
 13

Atsauksmes

Pievieno arī savu atsauksmi! (test) (test) (test)
Valda- pati esmu lietojusi baobablife kursa veidā, atguvu spēku un dzīvotgribu.
Lana- Jaunākā meita lietoja baobablife. Viņai bija pāri gadiņam, kad uzmetās šausmīgas sīkas pumpas pa visu ķermeni, neviens ārsts nevarēja neko līdzēt. Izmēģinājām krēmus, bet labāk nekļuva. Mamma arī lietoja, jo sāpēja vēdera lejasdaļā, nezinu, kaut kāds zarnu iekaisums. Baobablife palīdzēja ļoti ātri. Pašai ir krēms interesants, savelkošs.
Aija- Lietoju baobablife un acu bioliftingu ar Senegālas akāciju. Esmu pārsteigta par tik ātru rezultātu, pēc divām nedēļām jau jutos moža, acis vairs nebija apsārtušas un nogurušas. Pēc četrām nedēļām jau esmu pamanījusi, ka man ir biezākas skropstas. Lietoju arī biokrēmu ar liliju. Patīkama konsistence, dziedinošs. Meitai smērēju uz alerģijas rezultātā sakasītajām rociņām, ļoti palīdz.
Māris- Man bija mistiska caureja katru dienu. Izstaigāju ārstus, veicu visas iespējamās pārbaudes, bet ārsti saka, ka vesels. Lietojot baobablife šī problēma pazuda. Mammai vairs neplaisā papēži.
Iespējams arī Tu esi jau iepazinies ar Colors of life produktiem! Padalies arī ar savām sajūtām (heart)