Pārdaugavas svētki

 

Ieteikt
 57

Pārdaugavas svētki 2017 ES RADU PĀRDAUGAVU!

Pārdaugavas svētki ir varenas svinības Daugavas kreisajā krastā mītošajiem un ciemos atbraukušajiem. 20.maijā svinēsim kopā jau astoto reizi, šogad ar devīzi "Es radu Pārdaugavu"!

Pārdaugava tiek radīta nemitīgi, tā nav un nevar būt pabeigta, gluži kā visa Rīga - to katru dienu rada tās iemītnieki, katrs atsevišķi ikdienā un visi kopā sanākot svētkos. Šogad Pārdaugavas svētkos vēlamies dažādos veidos atbalstīt un izcelt pašiniciatīvu, iepazīt, izzināt Pārdaugavas bijušos un esošos iedzīvotājus – radošas un vēsturiskas personības, uzņēmējus, dažādus līdzcilvēkus un lepoties ar viņiem.

Pārdaugavas svētki arī šogad pulcēs radošos un darbīgos Pārdaugavas apkaimju iemītniekus Arkādijas parkā un tā apkārtnē. Visas dienas garumā būs iespēja piedalīties daudzveidīgās radošās darbnīcās ģimenēm, notiks spēles un atrakcijas, būs apskatāmas izstādes, darbosies amatnieku izstrādājumu un gardumu tirdziņš un brīvdabas kafejnīcas.

Arkādijas parkā īpaši veidotā telpā notiks stāstu akcijas "Viņi rada Pārdaugavu" izstāde. Piedalies akcijā arī Tu - uzzini vairākwww.pardaugavassvetki.lv.

Īpašu vietu Arkādijas parkā idillē šogad atradīs dziesminieku skatuve. Savukārt parka virsotnē notiks koncerti ģimenēm, un noslēguma zaļumballē šogad dejosim grupas “Dakota” un “Lauku muzikantu” pavadībā.

Pārdaugavas svētkos būs iespēja piedalīties sportiskās aktivitātēs un just līdzi dažādām sacensībām. Jau tradicionāli Māras dīķī notiks Starptautiskās kuģu modeļu sacensības „Pārdaugavas kauss 2016”, bet Uzvaras parkā - Pārdaugavas kauss pludmales volejbolā un citas sacensības.

Īpaša programma gaidāma arī Pārdaugavas muzejos, kas svētku noskaņās sagaidīs Muzeju nakti.

Plašāka informācija jau pavisam drīz!

Akciju “Viņi rada Pārdaugavu” atbalsta “Labo logu aģentūra”. Svētki notiek, pateicoties Rīgas domes atbalstam un Pārdaugavas uzņēmējiem - Latvijas Finieris, Valdo, Gemoss, Hanzas maiznīca, Lenta, MFD Veselības centrs, Arkolat u.c.

Ja vēlies piedalīties svētkos ar savām aktivitātēm, sazinies ar Inesi Meieri, rakstot uz inese.meiere@riga.lv.
Ja esi amatnieks, mājražotājs, Pārdaugavas uzņēmējs un vēlies tirgoties - par tirdzniecību Pārdaugavas svētkos interesējies, rakstot Ivetai Plešai tirdznieciba.pardaugavassvetki@gmail.com 
Citi jautājumi - pardaugavas_svetki@inbox.lv

Runā

    Par šo profilu

    Radošie, darbīgie un uzņēmīgie Pārdaugavieši veido varenus svētkus sev un citiem. Maija priekšpēdējā sestdienā Arkādijas parkā un tā apkārtnē!

    2017.gada 20. maijā! Šī gada tēma -- ES RADU PĀRDAUGAVU!

    Kontakti Vairāk »