Pārdaugavas svētki


 

Ieteikt
46


Par šo profilu

Radošie, darbīgie un uzņēmīgie Pārdaugavieši veido varenus svētkus sev un citiem. Maija priekšpēdējā sestdienā Arkādijas parkā un tā apkārtnē!

2016.gada 21. maijā! Šī gada tēma - PĀRDAUGAVAS LOGI

Sekotāji121

 

Kontakti

 

 

Pārdaugavas svētki 2016. PĀRDAUGAVAS LOGI

Pārdaugavas svētki ir varenas svinības Daugavas kreisajā krastā mītošajiem un ciemos atbraukušajiem. Svinēsim kopā jau septīto reizi, šogad stāstot par “Pārdaugavas logiem”. Citiem vārdiem, aicinot ieskatīties iekšā, palūkoties ārā, ielaist svaigu gaisu un caur loga rāmi ieraudzīt neparastu ainavas rakursu! 

Arkādijas parkā - darbnīcas, brīvdabas izstādes, amatu demonstrējumi, eksperimenti, tirdziņš, kafejnīcas, spēles un atrakcijas, mākslas plenērs, LNB Tautas grāmatu plaukta papildināšana un cita rosība! 

Māras dīķī – Starptautiskās kuģu modelisma sacensības, Sporta bāzē Uzvaras parkā - virves vilkšanas, kartinga, pludmales volejbola, ielu basketbola u.c. sacensības, stafetes, tautas klases. Pārdaugavas muzejos - īpaša programma, gatavojoties Muzeju nakts piedzīvojumiem.

Līdzdalības akcija ikvienam, kas mīt Pārdaugavā - “Pārdaugavas logu stāsti” ēku logos. Uzzini Pārdaugavas ēku un to iemītnieku neparastos stāstus un - dalies savējā! Seko līdzi informācijai jau drīzumā. 

Uz skatuves Arkādijas parka virsotnē šogad īpaši gaidīsim Pārdaugavas topošo un profesionālo mūziķu un dejotāju kopīgi radīto muzikālo mistēriju “Pārdaugavas logos” mākslinieciskā vadītāja Mārtiņa Klišāna vadībā.
Un - balli ar leģendāro rokkgrupu “Opus Pro”! 

Tiekamies svētkos!
Visa programma jau drīz mūsu topošajā mājaslapā!

Svētki notiek, pateicoties Rīgas domes atbalstam un Pārdaugavas uzņēmējiem - Latvijas Finieris, Gemoss, Voldemārs, Hanzas maiznīca, Arkolat, MFD Veselības centrs u.c.


Ja vēlies piedalīties svētkos ar savām aktivitātēm, sazinies ar Inesi Meieri, rakstot uz inese.meiere@riga.lv.

Ja esi amatnieks, mājražotājs, Pārdaugavas uzņēmējs un vēlies tirgoties - par tirdzniecību Pārdaugavas svētkos interesējies, rakstot Ivetai Plešai tirdznieciba.pardaugavassvetki@gmail.com 


Par svētku publicitātes jautājumiem sazinies ar Ievu Strazdiņu iev.strazdina@gmail.com

 

 

Runā