Pārdaugavas svētki

 

Ieteikt
 57

Pārdaugavas svētki 2018 | ES ESMU PĀRDAUGAVA!

2018. gada 19. maijā jau devīto reizi notiks ikgadējie Pārdaugavas svētki – viens no lielākajiem notikumiem Rīgas kreisajā krastā! Šogad, kad Latvija svin savu simtgadi, svinības Pārdaugavā būs īpašas.

Par svētku vadlīniju izraudzīts moto “Es esmu Pārdaugava”. Sasaucoties ar Latvijas simtgades svinību galveno vēstījumu “Es esmu Latvija”, aicinām Tevi svinēt valsts simtgadi, apzinoties, ka tieši iemītnieki ir tie, kas raksturo un veido Latviju, tās dažādās un unikālās vietas tepat Rīgā, Pārdaugavā!
Svinēsim kopā būšanu un godināsim savas mājas Latvijā - Pārdaugavu!

SVINI PĀRDAUGAVU Arkādijas parkā un tā apkārtnē!

Arkādijas parka virsotnē notiks plaša koncertprogramma bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Īpašs notikums - Jēkaba Nīmaņa Pārdaugavai veltītās oratorijas - dziesmuspēles "Torņa sindroms" pirmatskaņojums (Ineses Zanderes teksts, Justīnes Kļavas librets, Dmitrija Petrenko režija, producente Ieva Niedre Pārdaugavas radošais centrs). Uz skatuves kāps arī Kreisais Krasts, uzstāsies Intercity Brass Band, notiks velo šovs Greentrials Bike Tour, un noslēgumā - balle ar grupu IĻĢI!

Svētkos Arkādijas parku piepildīs darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, dažādas izstādes, notiks spēles un atrakcijas, darbosies tirdziņš un kafejnīcas. Svētku epicentrā - uz saliņas - taps mūzikas un mākslas telpa “Mārupītes lokā”, kur pulcēsies Pārdaugavas dziesminieki un literāti, pasākumu vadīs Dzintars Tilaks.

Uzvaras parkā notiks sporta sacensības volejbolā, riteņbraukšanā, virves vilkšanā u.c., pie Māras ezera - V starptautiskās kuģu modeļu sacensības “Pārdaugavas kauss 2018”, bet pop-up kafejnīcas un radošas aktivitātes gatavo Pārdaugavas radošais centrs pasākumā "Radi Māras ezeru!". O.Vācieša un J.Akuratera muzeji aicinās uz izstādēm, kino, kultūras programmu ģimenēm savās telpās un dārzos.

Uzzini vairāk par svētkiem: https://www.pardaugavassvetki.lv/

LEPOJIES AR PĀRDAUGAVIEŠIEM!
Iesaisties svētkos jau tagad - piedalies stāstu akcijā VIŅI RADA PĀRDAUGAVU! Palepojies ar cilvēkiem sev blakus - tiem, kas dara labus darbus Pārdaugavai! Dalies stāstā! Plašāka informācija un jau saņemtie stāsti par Pārdaugaviešiem atrodami te: https://www.pardaugavassvetki.lv/akcija


Svētkus atbalsta: Rīgas Dome, Latvijas Finieris, VALDO, Gemoss, Hanzas Maiznīca, Lenta,MFD Veselības grupa, Tele2, Labo Logu Aģentūra, Valsts Kultūrkapitāla fonds, labdarības fons BeOpen u.c.

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Radošie, darbīgie un uzņēmīgie Pārdaugavieši veido varenus svētkus sev un citiem. 2018. gada 19. maijā Arkādijas parkā un tā apkārtnē.

  Kontakti Vairāk »

  Pasākumi

  Pārdaugavas svētki 2018
  Ģimenes pasākumi
  Sestdien, 19. maijā, Rīga