Open Credit

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 17

Jautājumi un atbildes

Kur tieši ir jāievieto teksts, lai piedalīos konkursā?
Tekstu vari ievietot kādā no sociālajiem tīkliem - Open Credit lapās Draugiem.lv (komentāros pie raksta par izlozi vai pie kāda no turpmākajiem rakstiem) un Facebook.com (tāpat). Vēl ir iespēja rakstīt arī Twitterī, ar norādi @Opencredit_lv.
Kādi noteikumi ir saņemot šo aizdevumu?
Būtu jāsaprot, par ko konkrēti ir Jūsu jautājums. Ja par Open Credit aizdevumu, tad noteikumus var izlasīt mūsu mājas lapā www. opencredit.lv - http://opencredit.lv/atrais-kredits-sane…

Bet, ja jautājums ir par mūsu konkursu Open Credit Kabatas nauda, tad jāprecizē, ka tas nav aizdevums, bet gan balva, kas nebūs jāatdod. Noteikumi ir apskatāmi aprakstā par konkursu.
vai vispār šeit ir kādas izredzes vinnēt to kabatas naudu ? jo cik zinu-bezmaxsas siers tik peļuslazdā un tātad-vai tiešām šai valstī var vnk tāpat no kredītiestādes saņamt naudu tāpat vien..........
Ja jautājums ir par to, vai kāds patiešām saņems balvu - 50 latus -, kas nebūs jāatdod, tad varam atbildēt - jā, augusta mēnesī vismaz 4 labāko atbilžu autori saņems 50 latu kabatas naudu no Open Credit (redzēsim, kā būs ar vērtēšanu, varbūt kādam tiks specbalva, bet nevaram paredzēt).

Par izredzēm - tās visiem ir vienādas!
Kāpēc tik liela neuzticība Open Credit?
Varbūt varat nedaudz paskaidrot šo jautājumu. Cik mums zināms - klienti mums uzticās:)
Juss nebaidites ka cilveks panema kreditu var uzreia neadot.
Nav par ko baidīties - ja klients neatdod naudu, pēc zināma laika viņš tiek nodots parādu piedzinējiem.
Tici uzlabojumiem veselības sfērā?
Visticamāk, neesam kompetenti atbildēt uz šo jautājumu:)
ka var tikt pie kabatas naudas
Konkursa noteikumus var lasīt mūsu Draugiem.lv/opencredit un Facebook.com/opencredit lapās - šobrīd tas ir pēdējais pievienotais Open Credit jaunums.