managramata.lv

Oficiālā lapa
Ieteikt
 37

Katram notikumam mūsu dzīvē ir kāds īpašs uzdevums, kas to izmaina un ievieš savas korekcijas. Tieši par to ir šajā grāmatā iekļautie dzejoļi. Katrs vārds ir brīvi nācis no manas ikdienas, lai atspoguļotu kādu dzīves mirkli. Es vēlētos būt vilks un dzīvot mežā, pie dabas krūts, kur katra diena nāk ar jauniem pārsteigumiem. Bet, diemžēl, kā vairums 21. gs. iesprostotie cilvēki, esmu apmaldījies trokšņu piepildītajā pilsētā. Šī iemesla dēļ daudziem, iespējams, manos darbos redzamais šķitīs vien realitātes atblāzma. Piedodiet, jo es patiešām vēlētos būt spējīgs vairāk rakstīt par trauksmaino meža dzīvi: par koku smago likteni un cīņām, kas valda starp dažādu sugu pārstāvjiem. Taču jāatzīst, ka arī pilsētas ikdienai piemīt savs šarms un ikkatrā troksnī vai skatā ir atrodama iedvesmas dzirksts, kas spēj mani pacelt spārnos un redzēt māju dažādos jumtus un cilvēkus steigā.
Pasaulē ir vēl tik daudz neuzrakstītu vārdu un neatklātu lietu, bet tas jau ir pavisam cits stāsts un šī nav īstā vieta tam.
Bet ko nu tur daudz runāt un apcerēt dzīvi, labāk šķirsim nākamo lapu un meklēsim, kur tad tas vilka gars būs paslēpies. Viņš jau kādu laiku gaida, lai Tu viņu atrastu. Dod ziņu, ja to atradīsi, bet, ja ne, tas nekas! Nebēdā un turpini meklēt, Tev noteikti tas izdosies. Vajag tikai saujiņu pacietības.

„Viss, par ko es sapņoju, izdodas.
Ja sapņiem tic, tie piepildās.”

Grāmatas autors: Jans Ikes (Jānis Lūciņš)

http://www.managramata.lv

iepriekšējā7. no 154nākamā

Jans Ikes - Vilka gars

Ievietoja: managramata.lv 5. aug 2014 09:14

10 cilvēkiem patīk

Citas šīs lapas galerijas