LITTLE MIX


 

Ieteikt
2


Par šo profilu

Lielākā Latvijas Little Mix fanu lapa.

Sekotāji935

 

Jaunumi

Džesija bildināta!

  • 20. jūl 16:16

Vakar pirms uzstāšanās Mančesterā, Džesijas mīļotais - "Džeiks vēlējas atzīmēt 1 gada kopbūšanu ļoti speciāla veidā. Lī Anna, Džeida un Perija pasauca Džesiju, kur arī stāvēja Eds Šīrens ar ģitaru un pats Džeiks. Pēc atsākņotās dziesmas "Tenerife Sea", kas ir abu pāru dziesma, Džeiks nometās ceļas u... Lasīt tālāk

Ciemojoties pie BuzzFeed

  • 18. jūl 21:29

Ceturtdien, meitenes savu pēcpusidienu pavadīja Londonā, kur pa ceļam iegriezās BuzzFeed ofisā, lai uzspēlētu spēli "Ko tu drīzāk?". Lasi tālāk, lai uzzinātu, kādi pārabaudījumi tika jautāti!


Džesija: Dženiferi Lorensi, domāju, ka ar viņu būtu jautri.

Lī Anna:Viņa noteikti zinātu, ko darīt uz vietuļ... Lasīt tālāk

Get Weird

  • 17. jūl 17:21

Cītigi gaidot 20 mēnešus kopš Salute albuma  iznākšanas, mums BEIDZOT ir zināms detaļas par trešo albumu! Šonedēļ meitenes ar video palīdzību mūs - mixerus , iepriecināja ar ļoti ekskluzīviem jaunumiem. Trešā studijas albuma nosaukums ir Get Weird.To jau ir iespējams iepriekš iegādāties vispasaules ... Lasīt tālāk

Perijai - 22 !

  • 10. jūl 23:32

Savu 22.dzimšanas dienu šodien svin Perija! Dziedātāja ir ne tikai priecīga par apsveikumiem,bet arī Black Magic singla iznākšanu, kas ierindojies iTunes topa pirmajā vietā! Sveicam:)

BEAT

  • 9. jūl 21:47

Rīt oficiāli iznāk Black Magic singls, kurš ir ieguvis augstu vietu mūzikas topos un protams mūsu fanu uzmanību. Pacietībā gaidot, kad iznāks 3. studijas albums, mums ir labas ziņas - albums ir sarakstīts! Tajā būs dzirdamas dziesmas, kas tika saraktītas kopā ar Jess Glynne un Jessie J. Protams arī ... Lasīt tālāk

Fabulous Magazine intervija

  • 1. jūl 23:59

 Nesen meitenes veica iespējams, ka mīļāko fotosesiju priekš žurnāla Fabulous. Mēs piedāvājam ieskatītes nelielā ieskatā arī no žurnāla intervijas par  - attiecībām, mūziku, stilu un Zeinu.


Kura ir visnemierīgākā?

(visas norāda uz Lī Annu)

Lī Anna: Kooo?

Džesija: Viņa ir ballīšu zvērs.

Džeida:Lī Ann... Lasīt tālāk

GOLD MAGIC

  • 18. jūn 23:12

Gold Magic smaržas ir klāt un pieejamas iegādāšanai (prognozējam, ka LV tās varētu ienākt nākošmēnes). Kā dziedātājas stāsta smaržā dominē citrona, aveņu un ābola smarža, bet pamats veidots no muskuss smaržvielas. Cenu ziņā +/- pārveidojot uz eiro:

Smaržas cenas100 ml51,59  €50 ml37,62 €30 ml27,85 €

... Lasīt tālāk

Džesijai 24 !

  • 14. jūn 10:46

Happy Birthday to you Jesy!

Šodien aprit 24. Džesijas dzimšanas diena. Meitenes vakar sapulcējās un uzrīkoja pidžamballīti, kur visu vakaru skatījās filmas, ēda, dziedāja un spēlēja spēles. Arī dziedātājas draugs - Džeiks parūpējās un uzdāvināja meitenēm personalizētus onesie (blush)  Vēl var pas... Lasīt tālāk

Glamour Awards 2015

  • 3. jūn 12:10

Vakar norisinājās Glamour Awards 2015 balvu ceremonija. Arī Little Mix ieradās, ieturot kopīgu sarkano dreskodu. Vai viņas neizskatījās lieliski? :O  (heart)   

Gold Magic

  • 3. jūn 09:35

Tieši pirms 4 mēnešiem bijām ziņojuši, ka Little Mix laidīs klajā ne tikai 3.studijas albumu, bet arī smaržas! Tas brīdis ir pienācis un meitenes vakar aktlāja nosaukumu - Gold Magic. Mēs ziņosim par cenām un iespēju iegādāties, kad smaržas tiks oficiāli izdotas! Šādi meitenes mūs iepriecināja:


http... Lasīt tālāk