LITTLE MIX

 

Ieteikt


Par šo profilu

Lielākā Latvijas Little Mix fanu lapa.

Sekotāji969

 

Jaunumi

Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) (Cover)

  • vakar 18:38

Ļoti ziemīgu un svētkiem atbilstoši dziesmu ierakstījušas Little Mix- Christmas koveru, par kuru minējām pagājušā nedēļā. Dažiem no mixeriem bija iespēja pat piedalīties video tapšāna. (xmas) (snowman)   

Džeidas agri nosvinētā 22. dzimšanas diena.

  • 12. dec 16:55

Džeida un viņas tuvākie draugi pagajušo nedēļ nosvinēja dziedātājas agro 22.dzimšanas dienu ar piemīlīgu Disneja princeses "Jasmīnas" kūku - atviedota ar Džeidas seju. Ballīte norisinājās Ziemassvētku pidžammu tematikā. (Oficiāli dziedātājai dzimšanas diena ir 26.decembrī)."Liels paldies mūsu lielis... Lasīt tālāk

Little Mix viesojas X Factor

  • 7. dec 19:52

Kas cītīgi seko X Factor šovam zin, ka nākošo Sestdien norisināsies fināls, lai uzzinātu šova uzvarētēju. Šādu uzvaru piedzīvoja Little Mix 2011.gadā, kurā vinnēja uzvaru uzstādot rekordu kā pirmā uzvarētā meiteņu grupa. Vakar norisinājās pusfināls un dziedātājas apieciemoja finālistus mēģinājuma la... Lasīt tālāk

"Izlaidīsim jauno albumu, kad būsim gatavas"

  • 5. dec 19:13

Dziedātājas mums stāsta, ka 3. studijas albumam iegulda visu savu sirdi un laiku, bet jautājums, kad tieši iznāks klajā LM atbild - "Tad, kad jutīsim, ka ir pienācis īstais brīdis."  Kaut vēl, jo projām mums nav zināms oficiālais datums, mēs to noteikti sagaidīsim jaunā gada pašā sākuma, ko kādā int... Lasīt tālāk

Cosmopolitan Ultimate Women Of The Year Awards

  • 4. dec 17:13

Vakar, Lodonā norisinājās Cosmopolitan Ultimate Women Of The Year Awards pasākums, kuru katru gadu cītīgi apmeklē arī Little Mix dziedātājas. Šogad meitnenes netika nominētas nevienā kategorijā, bet neaizmirsīsim, ka pājušo gadu vinēja Ultimate Export balvu.  Perija nācās izcelties ar savu, kā vienī... Lasīt tālāk

Lī Annas brāļa dēla dzimšanas diena

  • 2. dec 10:43

Pagājušo svētdien Lī Annas māsasdēls Kailums svinēja dzimšanas dienu. Ciemos arī atnāca Džeida ar savu brāļa dēlu Kārlu. Ballīte norsinājas supervaroņu tematikā (bat) (zombie)

LM Ziemassvētku noskaņās

  • 29. nov 19:36

Ziemassvētku noskaņās, mixeri un pašas meitenes vakar tikās, lai filmētu kādu video. Nav zināms, ko mēs sagaidīsim, bet izskatās, ka tā varētu būt kāda Ziemassvētku dziesma. Protams, nevaram nepamanīt cik ļoti Perija un Džeida gaida svētkus!  (snowman) (xmas)

Džeidas pēdējie apmeklētie pasākumi

  • 27. nov 14:50

Džeida un grupas frizieris Ārons vakar ameklējā Rockins firmas VIP ballīti. Džeida, kā grupas modīgākā meitene, bija uzvilkusi saskņotu bikšu un žaketes koplektu, akcentu liekot uz sudraba augstpapēžu kurpēm un izvēlējusies caurspīdīgu topiņu, kurus dziedātāja ir ļoti iemīļojusi.


Pirmdien dziedātāja... Lasīt tālāk

Little Mix at the Zoo

  • 19. nov 19:23

Beidzot iznācis video, kā meitenes pavadīja dienu Londonas zooparkā. Dziedātājas atzina, ka lielākās dzīvnieku mīlules ir Perija un Lī Anne, bet Džesija ar Džeidu neatpalika un atzina, ka tomēr pavadītā atpūta kopā bija tiešām noderīga.


Merry Hill svin 25.dzimšanas dienu

  • 15. nov 12:25

Svinot Anglijas iepirkšānās centra Merry Hill 25.dzimšanas dienu, vakar Little Mix bija vienas no gaidītākajiem ciemiņiem. Meitenes atklāja ceremoniju un izpildīja populārākos hītus no saviem albumien. Bildes vairāk albumā!  (xmas)