LITTLE MIX

 

Ieteikt


Par šo profilu

Lielākā Latvijas Little Mix fanu lapa.

Sekotāji957

 

Jaunumi

Brit Awards 2015

  • 26. feb 17:14

Vakar norisinājās viens no lielākajiem pasākumiem - Britu balvu ceremonija. Iespējams šī bija tā reize, kad meitenes izskatījās neierasti sapucējušās un pārteidza mūs. Tikušas intevētas vairāk nekā desmitiem interviju, šeit ir dažas abildes par mūziku un Angliju..

Kas ir labakā lieta dzīvojot un... Lasīt tālāk

Londonas modes nedēļa

  • 21. feb 18:30

Vakar iesākās Londonas modes nedēļa. Otro gadu pēc kārtas, Lī Anna un Džeida apmeklēja pasākumu. Džeida pēc pirmās skates paspēja nomainīt savu melnbalto kleitu pret rožainu asimetrisku kompletu - svārki un tops. Tajā pašā pietkdienā, dziedātāja apmeklēja modes  žurnāla "Hunger" jaunā izdevuma ballī... Lasīt tālāk

leighloves.co.uk

  • 19. feb 15:56

Mēs papildinājām bildes no jaunā Wonderland Magazine laikraksta, daudz labākā un pārredzamākā formāta. Bet runājot par modi, grupas modīgākā dziedātāja - Lī Anna izvedojusi modes blogu http://www.leighloves.co.uk/ , visi Tumblr lietotājiem iespējams ievērtēt dziedātājas stilu un iespējams nošpikot... Lasīt tālāk

Intervija no Wonderland Magazine

  • 15. feb 20:29

Fragmenti no Wonderland Magazine žurnāla ir pieejami šeit. Teksts ir par meiteņu dzīvi pirms uzvaras, saviem elkiem, albumiem un vispārīgi par mūziku. Mēs bijām publicēšas framgmentu no žurnāla fotosesijas, bet šeit ir apskatāmas īstās bildes.

Ir pienākusi pirmā LM darba diena kopš Ziemassvētku brīv... Lasīt tālāk

Little Mix laidīs klajā..

  • 1. feb 15:55

Ilgi gaidot 3. studijas albumu LM izveidoja video, kur paziņoja par jaunākajiem plāniem attiecībā uz šo gadu .Par lielu iepriecinājumu,  Little Mix vārds netikai tiks izlaists uz jaunā albuma, bet arī kur citur. Dziedātājas bez     studijas ierakstīšanas arī piedalās pavisam jaunā projektā, kuru... Lasīt tālāk

Perija apciemo Disnejlendu

  • 28. jan 17:02

Perija Edvardsa šonedēļ apmeklējusi iespējams vienu no savam mīļākākajām vietām - Disnejlendu. Jā, kārtejo reizi dziedātāja apciemojusi pasaku pilsētu ar savu labu daudzeni Ellie. Abas uzpucējušās ar mikimauša ausīm pozēja pie Minnijas, skatījās parādes, apmeklēja atrakcijas un protams neiztika arī ... Lasīt tālāk

Sky

  • 20. jan 17:55

Hatchi, Teddy, Prada, Tiger un tagad Sky? Nē, diemžēl ne Perijas. Instagram profilā, dziedātāja padalījās ar jauku video, kur redzams bildē attēlotais haskija kucēns un kā piebildi ierakstījusi haštāgā "Mammasjaunaislabākaisdraugs". Cerēsim, ka Perijas mamma Debija ies meitas pēdās(pray) (panda) .

... Lasīt tālāk

Piksijas Lotas dzimšanas diena

  • 19. jan 16:32

Džeida vakar apmeklēja dziedātājas Piksijas Lotas 24.dzimšanas dienas ballīti. Svinību dresskods bija kovboji un indeāņi. LM dziedātāja ieradās kopā ar grupas frizieri Āronu un Liama bijušo draudzeni Daniellu, tostarp ciemiņu vidū bija Nikola Robersta, Lindsija Lohana, u.c. (gun) (bat)

Nordoff Robbins Rugby Dinner /NBA Global Game

  • 17. jan 13:22

14.01.15. Trešdien meitenes bija ielūgtas vakariņās ar vienu no Anglijas talantīgākajiem rebija spēlētājiem, kam arī šis pasākums tika norisināts. Neiztika arī tikšanās ar spēlētājiem un pati uzstāšanās. Pēc pasākuma meitenes ari apmeklēja after party. Bildes vairāk galerijā!

15.01.15. Lī Anne, Džes... Lasīt tālāk

Fotosesija Wonderland Magazine žurnālam

  • 13. jan 20:56

Pēc lielas pauzes LM šodien norisinājās fotosesija Wonderland Magazine žurnālam. Dotā informācija ir ļoti skopa, bet mums ir pāris bildes, ko parādīt un izskatās, ka Perija ir kļuvusi pie jaunas matu krāsas.:)