LITTLE MIX


 

Ieteikt
2


Par šo profilu

Lielākā Latvijas Little Mix fanu lapa.

Sekotāji940

 

Jaunumi

Fabulous Magazine intervija

  • 1. jūl 23:59

 Nesen meitenes veica iespējams, ka mīļāko fotosesiju priekš žurnāla Fabulous. Mēs piedāvājam ieskatītes nelielā ieskatā arī no žurnāla intervijas par  - attiecībām, mūziku, stilu un Zeinu.


Kura ir visnemierīgākā?

(visas norāda uz Lī Annu)

Lī Anna: Kooo?

Džesija: Viņa ir ballīšu zvērs.

Džeida:Lī Ann... Lasīt tālāk

GOLD MAGIC

  • 18. jūn 23:12

Gold Magic smaržas ir klāt un pieejamas iegādāšanai (prognozējam, ka LV tās varētu ienākt nākošmēnes). Kā dziedātājas stāsta smaržā dominē citrona, aveņu un ābola smarža, bet pamats veidots no muskuss smaržvielas. Cenu ziņā +/- pārveidojot uz eiro:

Smaržas cenas100 ml51,59  €50 ml37,62 €30 ml27,85 €

... Lasīt tālāk

Džesijai 24 !

  • 14. jūn 10:46

Happy Birthday to you Jesy!

Šodien aprit 24. Džesijas dzimšanas diena. Meitenes vakar sapulcējās un uzrīkoja pidžamballīti, kur visu vakaru skatījās filmas, ēda, dziedāja un spēlēja spēles. Arī dziedātājas draugs - Džeiks parūpējās un uzdāvināja meitenēm personalizētus onesie (blush)  Vēl var pas... Lasīt tālāk

Glamour Awards 2015

  • 3. jūn 12:10

Vakar norisinājās Glamour Awards 2015 balvu ceremonija. Arī Little Mix ieradās, ieturot kopīgu sarkano dreskodu. Vai viņas neizskatījās lieliski? :O  (heart)   

Gold Magic

  • 3. jūn 09:35

Tieši pirms 4 mēnešiem bijām ziņojuši, ka Little Mix laidīs klajā ne tikai 3.studijas albumu, bet arī smaržas! Tas brīdis ir pienācis un meitenes vakar aktlāja nosaukumu - Gold Magic. Mēs ziņosim par cenām un iespēju iegādāties, kad smaržas tiks oficiāli izdotas! Šādi meitenes mūs iepriecināja:


http... Lasīt tālāk

5H apciemo LM

  • 31. mai 14:28

Fifth Harmony ir uzsākušas savu tūri pa Angliju, tur viņas apciemoja arī labās draudzenes - Little Mix:) Džeida tā skaitā atbalstīja meitenes koncertā (blush)  

BLACK MAGIC

  • 29. mai 11:44

BM videoklips jau rīt!

  • 28. mai 19:48

Hey, hey! Black Magic videoklips iznāks jau rītdien! Kā redzams, mes varam sagaidīt meitenes mums vēl neredzētā skatā. Šeit vari noskatīties treileri:


Black Magic iznāk RĪT!

  • 21. mai 21:09

Lar arī dziedātājas nav priecīgas par jauna singla nonākšanu internetā pirms oficiālā termiņa , plāni ir mainījušies. Dēļ superīgajām atsauksmēm no mums mixeriem, singls oficiāli iznāk RĪT! Noklausies un liec mums zināt kā tev patīk! :)


Lejuplādē Black Magic !

  • 20. mai 15:11

BLACK MAGIC ir nelegāli izplatījies pa visu internetu! Šeit ir links, kur var lejuplādēt dziesmu, kamēr links vēl nav nobanots! Tikai kušš, dziesma orģināli iznāks pēc 6 dienām (blush)  xo

Dziesmu vārdi pieejami šeit