LITTLE MIX

 

Ieteikt


Par šo profilu

Lielākā Latvijas Little Mix fanu lapa.

Sekotāji969

 

Jaunumi

Little Mix at the Zoo

  • 19. nov 19:23

Beidzot iznācis video, kā meitenes pavadīja dienu Londonas zooparkā. Dziedātājas atzina, ka lielākās dzīvnieku mīlules ir Perija un Lī Anne, bet Džesija ar Džeidu neatpalika un atzina, ka tomēr pavadītā atpūta kopā bija tiešām noderīga.


Merry Hill svin 25.dzimšanas dienu

  • 15. nov 12:25

Svinot Anglijas iepirkšānās centra Merry Hill 25.dzimšanas dienu, vakar Little Mix bija vienas no gaidītākajiem ciemiņiem. Meitenes atklāja ceremoniju un izpildīja populārākos hītus no saviem albumien. Bildes vairāk albumā!  (xmas)

Trešā albuma tapšana

  • 12. nov 11:15

Meitenes vakar dalījas ar video, kurā redzams, kā tiek topts trešais albums ar dziedātāju Jess Glynne. Fonā ir dzirdamas dažas melodijas, kā varētu izklausīties albums. Izskatās, ka mums vairs nebūs ilgi jāgaida (dance)   

Seksīgā Džeida

  • 8. nov 19:55

Populārākā Anglijas radiostacija Capital FM apkopojusi balsotāju balsis par Seksīgākajām Pop dziedātājām 2014. Piecieniekā ierindojas Lady Gaga, Demija Lovato, trešajā vietā ierindojas pati Džeida Tirvila, kā vienīgā britu dziedātāja , topu galotnē - Rianna un pirmajā vietā Britnija Spīrsa.... Lasīt tālāk

Little Mix At The Zoo

  • 8. nov 17:06

Ceturtdienas pēcpusdienu Little Mix pavadījušas vienā no Londonas zoodārziem, filmējot kādu projektu saistībā ar Saimona Kovela uzņēmumu @sycoentertainment. Pēc daudz uzņemtām kopbildēm, visas vakaru pavadīja savā iecienītajā Mahaki klubā ar zināmajiem Mix Men dejotājiem. (hare) (panda) (tiger)

Happy Birthday Caitlin :)

  • 6. nov 15:57

Vakar Perijas ''mazajai'' pusmāsai Keitlinai apritēja 15. dzimšanas diena. Perija pievienoja šo fotogrāfiju savā instagram profilā un novēlēja daudz laimes (heart)

@perrieeele : Daudz laimes dzimšanas dienā manai mazajai sūkļu kūkai! Es patiesībā vairs nevaru teikt mazajai, jo jūs visi esat... Lasīt tālāk

DNA tūres video

  • 4. nov 17:17

Šajā video ir DNA tūres (2012) aizkadri un meiteņu dzīve tūres laikā. Velti 20 minūtes un noskaties meiteņu piedzīvojumus:)

Perijas jaunais kucēns

  • 4. nov 17:11

Perija jau 3. reizi ir tikusi pie jauna, pūkaina labākā drauga. Šoreiz tas ir šis piemīlīgais kucēns, kas redzams fotogrāfijā. Mēs varam secināt, ka Perija ir ĻOTI liela mazo dzīvnieciņu mīle (heart) (love)

@perrieeele : Satieciet manu jauno mazo dārgumiņu...viņas vārds ir Tedija (Teddy) ... Lasīt tālāk

Little Mix apmeklē Rixton koncertu

  • 4. nov 17:03

3. novembra vakarā Little mix meitenes bija devušās uz Rixton koncertu:) Meitenes labi pavadīja laiku un pēc koncerta, Perija un Jade uzņēma bildes ar kādu fani:))

Džeida nespēj pārsteigt

  • 3. nov 15:27

Vēl paturpinot Helovīna tematiku, Džeida pēc piektdienas ballītes, kur apģērbas par X - Men filmas Mystique , kā savu otro tērpu izvēlējās pārģērbties par filmas Napoleon Dynamite galveno varoni:D  Mēs jau visi zinam, ka Džeida pēc dažiem dzērieniem nespēj sevi savaldīt un tas arī pierādījas viņas... Lasīt tālāk