4finance Labie Darbi

Oficiālā lapa
Ieteikt
 436

Jautājumi un atbildes

Vēlos piedalīties projektā, ja gadījumā projekts tiek atbalstīts, kur un kā tie ieskaitīts finansējums, kādi dokumenti - atskaites tiek no manis prasīts? Paldies
Finansējums vai nu tiek pārskaitīts organizācijai, kas uzņemas līguma saistības, vai arī tiek apmaksāti projekta īstenošanas rēķini. Pēc projekta īstenošanas ir jāsagatavo projekta saturiskā un finanšu atskaite.
Kas notiek, ja divi projekti saņem vienādu balsu skaitu un nepieciešamā finansējuma summa pārsniedz finansējuma fondu?
Finansējums tiek piešķirts pirmajiem 3 (trim) projektiem, kas ir ieguvuši vislielāko balsu skaitu tādā gadījumā, ja katram no projektiem savāktais balsu skaits nav mazāks kā 10 000 (desmit tūkstoši) balsu;
Cik lielu finansējumu savas ieceres īstenošanai es varu saņemt?
Viens projekts var iegūt līdz 3000 EUR lielu finansiālu atbalstu.
Ja pēc balsojuma noslēguma es neesmu uzvarētāju starpā, vai es varu piedalīties konkursā atkārtoti?
Jā, Tu drīksti atkārtoti iesniegt to pašu projektu pieteikumu vēl vienu reizi bet ne ātrāk kā pēc 2 mēnešiem. Savukārt, ja Tavs projekts netika izvirzīts uz 2. (balsojuma kārtu), to vari iesniegt atkāroti uzreiz.
Vai dalībai projektu konkursā ir vecuma ierobežojums?
Nē, dalībai projektu konkursā nav vecuma ierobežojuma. Taču fiziskas personas pašas pieteikties projektu konkursam var no 6 gadu vecuma. Jaunāku dalībnieku gadījumā projekta pieteikumu jāiesniedz vecākiem vai aizbildņiem.
Kā notiek balsošana? Cik reizes es varu balsot?
Balsošana norisinās vienlaicīgi trīs portālos http://www.labiedarbi.lv, http://www.draugiem.lv. un http://labiedarbi.inbox.lv/. Tā kā process ir sinhronizēts, balsis automātiski skaitās kopā. Viens cilvēks par vienu projektu var nobalsot vienu reizi katrā balsošanas platformā.
No kurām valstīm ir iespējams nobalsot ar sms kodu?
Valstis, no kurām ir iespējams mūsu mājas lapā nobalsot par projektu telefoniski: Apvienotā Karaliste, ASV, Austrija, Baltkrievija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Krievija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Šveice, Ukraina, Ungārija, Vācija un Zviedrija. Citās valstīs dzīvojošajiem nobalsot iespējams tikai portālā draugiem.lv un inbox.lv.