Pasākumi

Pasākumu organizē

Raiņa un Aspazijas muzejs

Memoriālo muzeju apvienības Raiņa un Aspazijas muzejs: Raiņa un Aspazijas māja Baznīcas ielā Rīgā, Raiņa un Aspazijas vasarnīca Majoros, Jūrmalā, Raiņa muzejs "Jasmuiža" Preiļu novadā un Rai...

Raiņa portāls. Dzejas performance

Trešdien, 15. novembrī
19:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!
Raiņa portāls. Dzejas performance Raiņa un Aspazijas mājā

15. novembrī plkst. 19.00 Raiņa un Aspazijas mājā Rīgā, Baznīcas ielā 30, notiks dzejnieku Ronalda Brieža un Ingas Gailes vadītās Literārās akadēmijas dzejas meistardarbnīcas dalībnieku grupas “Dzejnieki liftā” dzejas performance “Raiņa portāls”.

Raiņa un Aspazijas māja šogad aizsāk ikgadēju Raiņa Gētes “Fausta” tulkojumam veidotu pasākumu “Raiņa portāls” – turpmāk katra gada novembrī dzejnieki tiks aicināti domāt, runāt un rakstīt par Raini un Gēti un Raiņa dažādos apstākļos tapušo “Fausta” tulkojumu. Šā gada novembrī aprit 120 gadi, kopš latviešu valodā pirmo reizi pārtulkots Gētes “Fausts”.

Pasākumu vadīs dzejniece Inga Gaile, ar priekšlasījumu uzstāsies Raiņa un Aspazijas mājas speciāliste Elvīra Bloma, dzeju lasīs Inga Gaile un jaunie dzejnieki: Evelīna Andžāne, Kristīne Geida, Gunta Ristameca, Rainelda Muižniece, Katrīna Urbāne, Sandra Marta Grudule un Jānis Buholcs.

Ieeja – 2.00 €, skolēniem, studentiem, senioriem – 1.50 €.


Vairāk informācijas – 26912310, elvira.bloma@memorialiemuzeji.lv

Sarunas

    Pasākumu apmeklēja