Pasākumi

ATCELTS!!! JĀNIS STĪBELIS / Sajūti!

Sestdien, 14. oktobrī
18:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!
14.oktobrī, plkst. 18.00 koncerttūres „Sajūti!” ietvaros ar savām labākajām dziesmām Alūksnē viesosies JĀNIS STĪBELIS!

Jāņa Stībeļa koncerttūres "Sajūti" organizatori informē, ka mazās skatītāju intereses dēļ tiek atcelts Alūksnē plānotais Jāņa Stībeļa koncerts.:(


Organizatori informē par naudas atgriešanu - interneta vietnē biļešuparadize.lv biļešu pircējiem par biļetēm iztērētā nauda jau ir atgriezta uz pircēja norādītajiem kontiem, tikmēr tiem, kas biļetes pirkuši biļešu kasēs, tiek lūgts ierasties jebkurā biļešu paradīzes kasē un biļetes samainīt pret naudu.

!!! No 3.oktobra atgriežot iegādātās biļetes uz koncertu, Alūksnes Kultūras centra kasē varēs saņemt J.Stībeļa CD!

Atvainojamies par radītajām neērtībām. 

Koncertos kopā ar viņu muzicēs izcilie instrumentālisti Raimonds Macats (taustiņinstrumenti, mutes harmonikas, čells), Miķelis Vīte (perkusijas) un Andrejs Jevsjukovs (ģitāra), kā arī jaunā dziedātāja Megija Naunikas.
Koncertos skanēs Jāņa pazīstamākās un populārākās dziesmas “Tikai Tev”, “Ir tik karsts”, “Pozitīvs”, “Divas Pasaules”, "Glāze piena", “Es tikai smejos” u.c.

„Ļoti ilgi – šķiet, gadus septiņus – neesmu koncertējis Latvijas pilsētās, tāpēc nolēmu sarīkot šo koncerttūri, kurā skanēs labākās dziesmas no visiem maniem deviņiem albumiem. Vienvārdsakot, man ir ko teikt maniem klausītājiem,” saka dziedātājs, piebilstot – vēl viens iemesls šai tūrei ir viņa vēlme apceļot Latviju un koncertēt vietās, kurās tas nav darīts, vai arī – ja ir, tad ļoti sen. „Jau sen vēlējos veikt savas koncertdarbības rezumē. Manuprāt, šis ir labākais veids to izdarīt.”

Koncerttūres laikā Jānim uz skatuves pievienosies viņa draugi - Marta Ritova, Aminata, Normunds Rutulis u.c., tiesa, lai saglabātu intrigu, pagaidām netiek atklāts, kurā koncertā kurš viesmākslinieks piedalīsies, vien zināms, ka koncertos iespējami dažādi pārsteigumi.

Dziedātājs Jānis Stībelis pazīstams arī kā grupas “Shake and Bake” dalībnieks; dažus gadus viņš apguvis R&B vokālu Holivudas Mūzikas institūtā (ASV). Savas skatuves karjeras laikā Jānis klajā laidis deviņus studijas albumus: “Don’t Turn Away” (kopā ar “Shake & Bake”), “Inspiration”, “Paliec tepat”, “Glāze piena” (šis CD 2008.gadā Mūzikas ierakstu Gada balvā saņēma labākā albuma titulu, savukārt dziesma “Glāze piena” tika atzīta par labāko popdziesmu!); “Ļubovj nastala”, “Secret Mission”, “Diapozitīvi”, “Summer City”, “2 pasaules”, kura ierakstu sesija noritēja Apvienotajā Karalistē. Dziedātājs piedalījies vairākos starptautiskos muzikālos konkursos, tostarp Jaunajā Vilnī, un ieguvis bakalaura grādu diriģēšanā Rīgas Pedagoģijas augstskolā.

Sarunas

  Citi pasākumi šajā vietā

  Koncertuzvedums "Saule brida rudzu lauku"
  Rīt, 17. decembrī
  Izrāde "Augstākais bauslis"
  Rīt, 17. decembrī
  Galaktika. Koncertprogramma "Es piederu Tev - Tu man"
  Otrdien, 19. decembrī
  Pianists Johans Randvere
  Ceturtdien, 21. decembrī
  Atzeles Ziemassvētku koncerts
  Sestdien, 23. decembrī
  Jaunā gada balle!
  Svētdien, 31. decembrī