Pasākumi

Pikolo muzikālais lektorijs bērniem (Sanktpēterburga) / Детский музыкальный лекторий Пикколо (Санкт- Петербург)

Svētdien, 8. oktobrī
11:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!
Unikāls bērnu muzikālais lektorijs atkal Rīgā!
Bērnu muzikālais lektorijs “Pikolo”(Santpēterburga)


aicina 3-8 gadu vecuma bērnus un viņu vecākus uz interaktīvi attīstošu koncertnodarbību ciklu “Mūzikas instrumenti Pikkolo pasaku pasaulē”.
 

08.10.2017 plkst. 11:00 un 12:30 Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akdemijas ērģeļu zālē notiks

attīstošā koncertnodarbība 3-8 g.v. bērniem
«Ērģeles, klavesīns, klavieres un to pasaku stāsti».


Koncerts veltīts trīs draudzīgu taustiņinstrumentu brāļu ģimenei: ērģelēm, klavesīnam un klavierēm, bez kuriem Pikolo mūzikas instrumentu lektoriju stāsts būtu nepilnīgs.

Iespējams, ka pirmoreiz dzīvē bērni iepazīs ērģeļu un klavesīna uzbūvi: ērģeļu caurules un reģistrus un pat mazo spalviņu, ar kuru spēlē klavesīna stīgu. Bērniem būs iespēja iepazīties ar Baha un Mesiāna ērģeļmūziku, kā arī Kuperēna un Dakēna mūziku, rakstītu speciāli klavesīnam.

Klavierspēle šoreiz arī būs diezgan neparasta: bērni tiks iepazīstināti ar apbrīnojamu klavierpaņēmienu skaņām, jo mūziķei patīk pārsteigt ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos, atskaņojot Lista, Šopēna un Šūmaņa mūziku.

Pēc koncerta bērni varēs ļoti viegli pieskarties katra instrumenta taustiņiem un vēlreiz savstarpēji salīdzināt to skaņas.

Jautrajā mūzikas un pasaku pasaulē bērnus ievadīs:

Olga Pikkolo, muzikoloģe, kas radīja bērnu muzikālo lektoriju, kurš jau 20 gadus veiksmīgi strādā dažādās teātru skatuvēs Sanktpēterburgā un ārzemēs;

Olga Kotļarova, dažādu Krievijas un ārzemju mūzikas konkursu laureāte un vienīga mūziķe Sanktpēterburgā, kas virtuozi pārvalda visus trīs instrumentus. Olga pabeidza konservatoriju Jekaterinas Murinas klavierspēles klasē, kopš 18 gadu vecuma savienojot klaviermācības ar ērģeļspēli, ko viņa  mācījusies pie Sanktpēterburgas konservatorijas docentes Tatjanas Čausovas, vienlaicīgi pabeidzot klavesīna apmācības pie profesora Ivana Rozanova.

Bērnu nodarbību cikls paredz koncertu programmiņas pašiem mazākajiem, speciālās nodarbību dienasgrāmatas – mapes ar uzlīmēm, mājas uzdevumus, speciālus mūzikas balvas un apbalvojumus.

Uzmanību! Pasākuma kvalitātes nodrošināšanas nolūkos apmeklētāju vietu skaits ir ierobežots līdz 40 bērniem vienā koncertnodarbībā.

Koncertnodarbības notiks krievu valodā.

Papildus informācija par Pikkolo bērnu lektoriju ir atrodama interneta vietnē – http://www.piccolosolo.ru
Pasākums izvietots sadarbībā ar

Sarunas

Šis profils vēl nav runājis.

    Pasākumu apmeklēja

    Citi pasākumi šajā vietā