Pasākumi

Pasākumu organizē

Jam-teātra šovs PILNĪGI SLEPENI

Vairāku improvizācijas teātru sadarbības projekts. Brīdinājums: aktieri izrādes laikā uz skatuves improvizē! Eksperimentāls Jam-teātra šovs. KATRU REIZI CITĀ SASTĀVĀ! Plašāk par projekta ieceri...

PILNĪGI SLEPENI - improvizācijas teātris!

Ceturtdien, 19. novembrī 2015
20:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!

Jam-teātra šova "PILNĪGI SLEPENI" veidotāji aicina Tevi uz projekta 38. izrādi - CETURTDIEN, 19. NOVEMBRĪ.

► KATRĀ IZRĀDĒ - CITS SKATUVES SASTĀVS

Šoreiz Jūsu uzmanībai piedāvājam četrus jautrus ļautiņus, kuru vidū būs teātra "Hamlets" pārstāve AIJA Urbiņa un neatkarīgais improvizators ARNIS Stuburs, kā arī TV skatītājiem pazīstamas sejas - TOMS Zvejnieks un pat žurnālists KĀRLIS Streips! Izrādi vadīs Dramaturgu teātra aktieris AIGARS Sloģis.
 

► ► UZMANĪBU! Ļaunie vīrusi (un sievusi!) nesaudzē nevienu, tāpēc mums vēl pēdējā brīža izmaiņas skatuves sastāvā - Aijas Urbiņas vietā redzēsiet Miku Zvejnieku!:)


Mēs organizējam eksperimentālu platformu dažādu improvizācijas teātru un aktieru sadarbībai. Katrā šova izrādē uz skatuves ir redzams atšķirīgs sastāvs, veidojot improvizāciju improvizācijā un īstā jam-session nonākot pie visnegaidītākā rezultāta!

Papildus ziņas par šova ideju, aktieriem un organizatoru komandu ir atrodamas http://www.slepenie.lv/

Klubs „A Nice Place” atrodas Rīgā, Citadeles ielā 2 (pie krustojuma ar Muitas ielu). Ieejas maksa € 5. Izrādes sākums plkst. 20:00, bet ieeja klubā (un bārā) jau daudz agrāk! Tā kā klubā jau sen darbojas arī virtuve, tad arī ieeja šodien jau no plkst. 12:00 - varat nākt jo agri un no bāra letes vai pāri gardumu šķīvim vērot, kā mēs skraidām turpu šurpu ar dažādām mēbelēm rokās un haotiski darām paši-nezinām-ko;)

Sarunas

    Pasākumu apmeklēja