Par pasākumu

 

Mūzikas festivālam„Satiksimies Piebalgā” 10 gadi!

30.jūnijā Cēsu novada Jaunpiebalgas estrādē norisināsies mūzikas festivāls „Satiksimies Piebalgā”.

Festivāls šogad svin 10 gadu jubileju!

Sākotnēji plānotais muzikantu un viņu draugu salidojums šo gadu laikā ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem izklaides un atpūtas notikumiem ne tikai Vidzemē, bet visā Latvijā.

Šogad festivālu atbalsta logu un durvju montāžas firma „Pro Montāža”. Pasākuma organizatori ir ieplānojuši vērienīgu festivāla programmu piesaistot populārus māksliniekus, kā arī piedomājot arī par dažādiem pārsteigumiem.

Kā allaž neizpaliks lielais festivāla ugunskurs un svētku salūts!

Festivāla „Satiksimies Piebalgā” devīze - pasākums ir paredzēts visiem vecumiem un jebkuram noskaņojumam. Festivāls tiek iedalīts divās daļās - vakara koncertā un nakts diskotēkā.

Koncertā uzstāsies tautā populāri aktieri, dažādi deju kolektīvi un šlāgermūzikas izpildītāji, tostarp grupa „Zeļļi”, Liene Šomase, Žoržs Siksna, Olga Rajecka u.c

Koncerta otrā daļa ir atvēlēta jaunākā gada gājuma auditorijai, kurā uzstāsies šī brīža topa mākslinieki - Rassell un Sabīne Berezina, Ivo Fomins, populārā TV realitātes šova „O Kartes skatuve” dalībnieki grupas „4 Vēji” un „Nu Un”, to visu papildinās diskotēka līdz pat pieciem rītā.

Pasākumā darbosies 20 metru augstumā izvietotā izklaides atrakcija „Katapulta”, kas pērn guva ļoti lielu apmeklētāju atsaucību.

Apmeklētāju ērtībai darbosies arī vairāki bāri!

Pagāšo gadu festivālu klātienē apmeklēja vairāk nekā 2000 mūzikas mīļotāju. Ņemot vērā lielo reklāmas kampaņu un mākslinieku izvēli, festivāla organizatori cer, ka šogad šis rekords tiks pārsniegts.

Sīkāks Info - http://www.draugiem.lv/NMPG

Jaunākās galerijas

 

 

Pasākumā piedalās

 

skatīt visus (100)

Bija